Bydgoskie wnętrzarskie inspiracje…

« Wróć do listy artykułów

7 lutego 2017

Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz w Bydgoszczy z roku na rok przyciągają coraz większą grupę zwiedzających. Są wśród nich osoby, które szukają wyposażenia do kupionych właśnie mieszkań, są osoby, które lubią śledzić najnowsze trendy w zakresie aranżacji przestrzeni mieszkalnej, są też ci, którzy przygotowują się lub są w trakcie remontu i chcą sprawdzić dostępną na rynku ofertę oraz poznać nowości, jakie oferują producenci farb, armatury łazienkowej, oświetlenia, tapet, podłóg, mebli wypoczynkowych i dodatków dekoracyjnych.

W tym roku targi odbędą się 19 lutego 2017 roku w bydgoskiej Hali Widowiskowo-Sportowej Łuczniczka. Organizatorzy przewidują, że wśród wystawców będzie co najmniej kilkadziesiąt największych firm wyposażających wnętrza. To już trzecia edycja tego wydarzenia, które z roku na rok coraz bardziej ugruntowuje swoją pozycję w kalendarzu wydarzeń targowych Bydgoszczy.

Zobacz, jak było na targach w 2016 roku.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Gala Collezione. Zaprezentujemy rodzinne narożniki, zgrabne wygodne sofy z funkcją spania, nowoczesne i komfortowe fotele. Będziesz mógł obejrzeć wzorniki tkanin i skór, sprawdzić wygodę wszystkich mebli, dowiedzieć się, w jaki sposób się rozkładają i w jakie funkcje są wyposażone, a także od razu porozmawiać o możliwości zakupu.

Spotkajmy się na Łucznice!

« Wróć do listy artykułów

.