Sztuka we wnętrzach czyli 15. Edycja OKK! design

« Wróć do listy artykułów

6 marca 2019

Czy w naszych mieszkaniach jest miejsce na sztukę? W jaki sposób „oswoić” ją tak, by harmonijnie dopełniała nasze domowe przestrzenie? Czy istnieje dobra lub zła sztuka we wnętrzach? Czy w ogóle należy ją wpuszczać do naszego domowego życia i do przestrzeni publicznych? O tych, a także o wielu innych zagadnieniach związanych ze sztuką we wnętrzach rozmawiali projektanci, architekci wnętrz oraz pasjonaci wzornictwa, aranżacji i architektury podczas OKK! Design w Warszawie.

OKK! Design - Projekt sztuka

Projekt Sztuka – to właśnie sztuce i jej miejscu w przestrzeni prywatnej i publicznej poświęcona była 15. edycja OKK! design

OKK! design - spotkanie dla projektantów i architektów wnętrz

Dyskusjom przysłuchiwało się wielu pasjonatów projektowania, aranżacji i architektury

OKK! design to cykl spotkań zrzeszających zrzeszających architektów, projektantów, dziennikarzy oraz najlepsze marki wnętrzarskie. Jego pomysłodawcą jest Olga Kisiel–Konopka, właścicielka agencji OKK! PR, od wielu lat blisko związana z branżą wnętrzarską. 15. edycja tego wydarzenia, odbyła się 4 marca w Warszawie.

Tym razem dyskusje skupiały się na sztuce – jej miejscu we wnętrzach prywatnych, przestrzeniach publicznych i szeroko pojętym rynku. Rozmawiano m.in. o tym, jak rozpoznać wartościowe dzieło, jak zmieniało się na przestrzeni lat miejsce sztuki w naszych domach i w jaki sposób sztukę przez duże S z sukcesem wprowadzać w najróżniejszych formach do naszych mieszkań.

Olga Kisiel-Konopka - pomysłodawczyni OKK! design

Spotkanie otworzyła pomysłodawczyni – Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR

Anna Grużewska, redaktor naczelna czasopisma Czas na Wnętrze

Część merytoryczną poprowadziła Anna Grużewska, redaktor naczelna czasopisma Czas na Wnętrze

Uczestnicy spotkania mogli wysłuchać kilku interesujących prelekcji partnerów wydarzenia, wśród których znalazła się także Gala Collezione. Opowiedzieliśmy o tym, jak nowe rozwiązania technologiczne zmieniają oblicze mebli wypoczynkowych. Zastanowiliśmy się wspólnie ze słuchaczami, czy zaawansowane funkcje meblowe, to technologia NASA dla wybranych, czy może wygoda i komfort dostępny dla wszystkich ? Mamy nadzieję, że nasza prezentacja dała jednoznaczną odpowiedź na to pytanie.

Anna Grużewskaz czasopisma Czas na Wnętrze i Justyna Roźniakowska z Gala Collezione

Justyna Roźniakowska (przedstawicielka Gala Collezione) uchyliła tajniki zaawansowanych rozwiązań technologicznych, stosowanych w meblach wypoczynkowych

Justyna Roźniakowska - odpowiedzialna za marketing w Gala Collezione

Justyna Roźniakowska z Gala Collezione opowiedziała o swoich wrażeniach dotyczących OKK! design

OKK! design to wydarzenie, którego formuła opiera się na panelach dyskusyjnych, do udziału w których zapraszani są do nich uznani przedstawiciele z branży projektowej, mediów i marek wnętrzarskich. Jest oczywiście miejsce także na premiery oraz wywiady. Anna Koszela, Agnieszka Zaranek, Jacek Tryc, Grzegorz Goworek, Roland Stańczyk, Magdalena Federowicz-Boule, Dominika Zielińska – to tylko niektórzy z panelistów, których przemyśleń można było wysłuchać.

Uczestnicy OKK! design

Partnerzy i paneliści 15. edycji OKK! design

Po części oficjalnej był czas na integrację oraz rozmowy w kuluarach. Atmosfera sprzyjała wymianie myśli i doświadczeń oraz nawiązywaniu nowych relacji, które na pewno będą procentować w przyszłości.

Justyna Roźniakowska z Gala Collezione i Agata Kotowska - architektka

Atmosfera spotkania sprzyjała rozmowom indywidualnym w kuluarach

Sofa Forli Gala Collezione

Na chętnych do rozmów kuluarowych czekał kącik wypoczynkowy zaaranżowany przez Gala Collezione

OKK! design

Na dopiętej na ostatni guzik konferencji powinno być coś dla ducha, ale także i coś dla ciała :)

« Wróć do listy artykułów

.