FAQ - Pytania ogólne

Dlaczego na stronie internetowej nie ma cen mebli?

Fabryka Mebli Gala Collezione nie sprzedaje mebli detalicznie. Sprzedaż odbywa się przez sieć dystrybutorów – niezależnych salonów meblowych z Polski i świata. Ostateczna cena detaliczna jest wyznaczana przez naszych dystrybutorów i jest zależna od kilku elementów, m.in. wybranego przez Ciebie rodzaju obicia mebla (wpływają na to m.in. jego gatunek i parametry wytrzymałościowe), funkcji w jakie wyposażony jest mebel oraz liczby i rodzaju elementów, które wybierzesz podczas jego konfiguracji (dotyczy systemów modułowych).

Czy każdy salon meblowy ma takie same ceny mebli?

Dystrybutorzy mają dowolność w kształtowaniu ostatecznej ceny detalicznej w związku z czym ceny mogą nieznacznie różnić się w różnych salonach meblowych.

W którym salonie meblowym mogę zobaczyć na ekspozycji sofę, która mi się podoba?

Dystrybutorzy prezentują na swoich ekspozycjach dowolnie wybrane przez siebie modele. Mebel, który dziś jest eksponowany w salonie, może zostać jutro kupiony przez zainteresowanego klienta i w rezultacie być zastąpiony przez zupełnie inną sofę lub narożnik.

By mieć pewność, że wybrany przez Ciebie mebel będziesz mógł zobaczyć na żywo, sugerujemy wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z wybranym sklepem meblowym.

Znalazłem na wersji angielskojęzycznej serwisu internetowego Gala Collezione narożnik, którego nie ma na polskiej wersji serwisu. Czy mogę ten narożnik zamówić w Polsce?

Wszystkie kolekcje dostępne aktualnie w ofercie krajowej (czyli te, które można kupić w salonach meblowych na terenie Polski) są prezentowane w naszym serwisie internetowym w wersji polskojęzycznej oraz w serwisie www.SweetSit.pl (serwis prezentujący markę Sweet Sit). Wersje obcojęzyczne naszego serwisu, a zatem wersja angielska, rosyjska i ukraińska, prezentują kolekcje dedykowane do sprzedaży poza granicami naszego kraju.

Czy można zamówić mebel bezpośrednio w fabryce?

Fabryka Mebli Gala Collezione nie prowadzi sprzedaży detalicznej – nie ma więc możliwości zamówienia mebli bezpośrednio u producenta. Zapraszamy do wybranego przez Ciebie salonu meblowego. Pełną listę dystrybutorów możesz znaleźć w zakładce GDZIE KUPIĆ.

Gdzie mogę kupić meble marki Gala Collezione?

Meble Gala Collezione dostępne są w blisko 150 salonach meblowych na terenie całej Polski. Ich listę znajdziesz w zakładce GDZIE KUPIĆ.

Podoba mi się mebel z kolekcji, która została już wycofana z oferty. Czy jest możliwość zamówienia takiego mebla?

W bieżącej sprzedaży dostępne są wyłącznie kolekcje, które aktualnie znajdują się w naszej ofercie. Nie ma możliwości zamówienia modeli, które zostały wycofane ze sprzedaży.

Zamówiłem mebel w salonie meblowym. Czy mogę się w fabryce dowiedzieć, na jakim etapie produkcji jest w tym momencie moja sofa?

Fabryka Mebli Gala Collezione nie jest stroną w umowie, którą zawierasz z salonem meblowym w trakcie kupowania mebla. Z tego powodu nie możemy udzielać informacji na temat zamówień, które realizujemy. Informacje na temat postępów Twojego zamówienia możesz na bieżąco uzyskać u sprzedawcy.

Chcę zamówić mebel modułowy, ale nie wiem, jak skonfigurować sofę, która będzie pasowała do mojego mieszkania. Jak mam to zrobić?

Wymarzoną sofę lub narożnik możesz łatwo skonfigurować korzystając z prostego w obsłudze narzędzia czyli Kreatora 2D Gala Collezione (więcej informacji na temat jego działania znajdziesz klikając TUTAJ).

 

Pomoc i porady dotyczące konfiguracji mebla uzyskasz także od sprzedawców w salonach meblowych, dystrybuujących meble Gala Collezione.

W katalogu i na stronie internetowej znalazłem narożnik, który mi się podoba, ale ma on funkcję spania z prawej strony. Czy jest możliwość zamówienia takiego narożnika, ale z funkcją spania z lokalizowaną z lewej strony?

Tak – wszystkie narożniki z oferty Gala Collezione, zarówno te w gotowych konfiguracjach, jak i te, które samodzielnie konfigurujesz zgodnie ze swoimi potrzebami z elementów wybranego przez Ciebie systemu modułowego, możesz zamówić zarówno w układzie z funkcją spania z lewej, jak i prawej strony. Możesz więc dopasować mebel do układu pokoju, w którym zamierzasz ustawić narożnik.

Czy można zamówić mebel w innym kolorze albo w innym rodzaju obicia niż ten, który jest przedstawiony na zdjęciach?

Tak – możesz zamówić mebel w dowolnym kolorze obicia, wybranym z wzorników tkanin i skór naturalnych dostępnych w salonach meblowych, dystrybuujących meble Gala Collezione. Do wyboru masz ponad 30 kolorów skóry naturalnej oraz kilkaset kolorów tapicerki materiałowej.

Dodatkowo, możesz także wybrać taką fakturę obicia, która Ci się najbardziej podoba. We wzornikach znajdziesz bowiem różne rodzaje tkanin, od dzianin, przez plecionki i szenile, po welwety. Zdjęcia publikowane przez nas w katalogach, na ulotkach i na stronie www, pokazują przykładowe kolory obicia mebli oraz przykładowe aranżacje wnętrz.

.