FAQ - O sklepie internetowym Gala Collezione

Jakie są koszty i formy dostawy?

Jeśli zamawiasz zestaw preparatów do czyszczenia skóry naturalnej, zawsze otrzymujesz darmową wysyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Taka forma dostawy gwarantuje, że otrzymasz swoją paczkę w następnym dniu roboczym po jej nadaniu.

Kiedy nadawane są przesyłki?

Przesyłki są wysyłane w dni robocze (z wyłączeniem dni wolnych od pracy i świąt), po zaksięgowaniu wpłaty.

Jeśli ze względu na dni świąteczne, przerwę technologiczną w naszych zakładach produkcyjnych lub inne nagłe wydarzenia termin nadania przesyłek ulega przesunięciu, informujemy o tym w odpowiednim komunikacie na stronie sklepu.

Jakie są formy płatności w sklepie?

W tym momencie umożliwiamy dokonanie płatności za pośrednictwem PayU – łatwego i szybkiego systemu płatności elektronicznych. Taki system płatności to pełne bezpieczeństwo Twojej transakcji, szybki transfer gotówki oraz wygoda.

Dlaczego w sklepie internetowym nie można kupić mebli?

Ze względu na różnorodne możliwości konfiguracyjne, jakie dają meble modułowe Gala Collezione, sugerujemy zakup tego typu mebli w stacjonarnych salonach meblowych naszych dystrybutorów. Sprzedawcy w sklepie meblowym posiadają szeroką wiedzę dotyczącą sposobów konfiguracji – podpowiedzą zatem najbardziej funkcjonalne rozwiązania oraz pomogą dobrać rodzaj i kolor obicia, dopasowany do Twoich potrzeb. W salonie meblowym możesz zobaczyć mebel na ekspozycji i osobiście go przetestować (usiąść na nim, położyć się, sprawdzić jego miękkość, dowiedzieć się, jak działają poszczególne funkcje sofy oraz sprawdzić, w jaki sposób poprawnie z nich korzystać).

Jednocześnie sugerujmy wybór koloru i faktury obicia na podstawie wzorników tkanin i skór naturalnych, znajdujących się w salonie meblowym. Kolory wyświetlane na różnych urządzeniach, mogą różnić się między sobą oraz różnić się od koloru rzeczywistego. Jest to związane z różnicami w parametrach różnych monitorów i ekranów oraz ich odmienną kalibracją. Jeśli więc chcesz być pewien, że kolor mebla wypoczynkowego, który wybrałeś, jest dokładnie taki, jakiego oczekujesz – sprawdź wzornik w salonie meblowym. Będziesz mógł ocenić czy kolor Ci się podoba, a także jak ten kolor wygląda w różnym oświetleniu. Dodatkowo możesz wówczas dotknąć konkretnej tkaniny lub skóry meblowej oraz sprawdzić jej chwyt, czyli ocenić czy jaka jest w dotyku (np. miła, szorstka, ciepła, miękka, sztywna, o dłuższym włosiu).

.