FAQ - Dokupienie mebla do zestawu

Jestem posiadaczem zestawu tj. narożnik i fotel, wykonanych ze skóry. Chciałbym dokupić do tego zestawu jeszcze dwa fotele w tym samym kolorze. Czy jest taka możliwość?

Tak – jeśli dany kolor skóry jest nadal w aktualnej ofercie Gala Collezione, możesz złożyć zamówienie w dowolnie wybranym przez Ciebie salonie meblowym. Pamiętaj jednak, że mogą wystąpić nieznaczne różnice w odcieniu skóry, nawet jeśli wybierzesz ten sam kolor. Wynika to z tego, że skóra wykorzystana do wykonania domówionych przez Ciebie foteli, może pochodzić z innej partii produkcyjnej.

Jestem posiadaczem narożnika z kolekcji, która już nie jest sprzedawana. Chcę dokupić do niego fotel. Czy możecie go dla mnie wykonać?

Nie ma możliwości zamówienia mebli z kolekcji, która została wycofana z oferty. Zachęcamy do wybrania fotela z innej kolekcji lub z linii foteli solowych „Twoja Strefa Relaksu”.

Czy możemy zamówić w fabryce próbnik tkanin albo próbkę skóry w kolorze, który mi się podoba?

Sprzedażą mebli Gala Collezione zajmują się niezależne od naszej fabryki salony meblowe, których listę znajdziesz w zakładce GDZIE KUPIĆ. Z tego względu, próbki lub próbniki aktualnie dostępne w ofercie Gala Collezione tkanin meblowych i skór naturalnych, możesz zobaczyć lub otrzymać tylko w tych salonach meblowych. Skontaktuj się z wybranym dystrybutorem, by poznać zasady udostępniania przez salon meblowy tego typu materiałów.

Znalazłem informację, że Gala Collezione produkuje meble na indywidualne zamówienie klienta. Co to oznacza?

Każdy mebel, który powstaje w naszej fabryce, jest tworzony na indywidualne zamówienie klienta. Zamawiając sofę, narożnik lub fotel, decydujesz o rodzaju i kolorze pokrycia (możesz zdecydować o rodzaju skóry, jej kolorze, wybrać rodzaju i fakturę tkaniny oraz jej kolor), kolorze nici, wybarwieniu elementów drewnianych takich jak nóżki czy blaty (jeśli mebel posiada tego typu elementy) oraz liczbie i rodzaju brył, wykorzystanych do konfiguracji (dotyczy to systemów modułowych). Decydujesz więc o wyglądzie mebla i jego ostatecznej wielkości. Możesz go więc dobrać do stylu, w jakim urządzone jest Twoje mieszkanie oraz do wielkości dostępnej przestrzeni.

.