« Wróć do listy inspiracji

Wypoczynek z klasą

Sofy Monday na wizualizacji autorstwa Donaty Gadalskiej | Inspiracje Gala Collezione

Przestrzeń, czystość i harmonia – to pierwsze, co przychodzi do głowy, patrząc na projekt tego bardzo eleganckiego i pełnego subtelnego uroku salonu. Delikatne, pastelowe barwy w połączeniu z połyskującymi detalami, takimi jak kryształowe karafki,  świeczniki i taca oraz efektowna lampa sufitową w kształcie dwóch złotych okręgów, odbijają mnóstwo światła, które jeszcze bardziej podkreśla wdzięk tego wnętrza.

Przestrzeń wypoczynkową tworzą dwie przytulne sofy w jasnopopielatym obiciu, którym uroku dodają poduszki dekoracyjne w delikatnym odcieniu pudrowego różu. Trzy okrągłe stoliki kawowe z bielonego drewna zapewniają odpowiednią ilość miejsca do odstawienia filiżanki, książki czy odłożenia okularów.  Na parkiecie z jasnej klepki ułożono postarzany, jasnoszary dywan w stylu vintage, ze wzorem nawiązującym do stylu orientalnego.  

Donata Gadalska, architekt wnętrz
DG Studio

Eleganckie wykończenie ścian, nowe meble i wygodne kanapy w jasnych tapicerkach zapraszają do wypoczynku z klasą. Sofy Monday mają niskie podłokietniki dzięki czemu dają wrażenie rozłożystych i mniej formalnych.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.