« Wróć do listy inspiracji

Przytulność w miodowym kolorze

Sofa Olbia marki Gala Collezione we wnętrzu influencerki Nebule

Kolory dostrzegamy jako pierwsze, zanim ocenimy formę mebla, jego bryłę czy rodzaj materiału. Tak jest również w przypadku żółtej sofy, której barwa ożywia achromatyczne wnętrza, dodaje energii, budzi skojarzenia ze słońcem i cytrusami. Żółta sofa to mebel wypoczynkowy w modnym kolorze, który może pozostać z nami na dłużej.

Taki mebel – jeśli jest wyposażony w wygodną funkcję spania, odnajdzie się zarówno w salonie, jak też w sypialni, w której z powodzeniem zastąpi łóżko. Obity miękką, przyjemną w dotyku tkaniną, zapewni wygodne miejsce do odpoczynku w ciągu dnia, jak i w nocy. Anna Trawka, która prowadzi bardzo ciekawy blog parentingowy Nebule, sofę w pięknym, miodowym kolorze zestawiła z bielą, która sprawia, że ciepła barwa mebla wypoczynkowego jest głównym elementem przyciągającym wzrok, przełamującym surowość monochromatycznej aranżacji.

Zdjęcie Anna Trawka, influencerka
Anna Trawka, influencerka
Nebule.pl

Sofa Olbia łączy ze sobą kilka cech, które najbardziej cenię w meblach: jest piękna, a do tego funkcjonalna. Opcja rozkładania razem z materacem sprawdza się doskonale podczas wizyt gości. Jej intensywny kolor nadaje niesamowity charakter naszym wnętrzom.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.