« Wróć do listy inspiracji

Relaks przy kominku

Fotel Dot II w domu influencerki Anny Urbaniak | Inspiracje Gala Collezione

Najbardziej optymalne miejsce dla fotela w salonie to przestrzeń przed kominkiem. Dzięki temu siedząca w nim osoba odczuwa przyjemne ciepło, które bije od płomieni. Szybko można rozgrzać się w chłodniejsze dni oraz poprawić sobie humor, obserwując płomienie. A ich widok fascynuje niejednego! Naukowcy twierdzą, że ogień działa jak stymulator wielu zmysłów jednocześnie. Ma ogromną moc przyciągania naszej uwagi, dzięki czemu czujemy się uspokojeni, zrelaksowani i trochę jakby „zahipnotyzowani”. 

Kominek usytuowany w centralnej części salonu (bez względu na to, czy jest to biokominek na biopaliwo, kominek elektryczny z żarzącymi się sztucznie polanami czy prawdziwy kominek na drewno), to efektowna dekoracja, dzięki której w pomieszczeniu tworzy się prawdziwie domowa, przytulna atmosfera. „Zmarźluchy” powinny pamiętać o dodatkowym pledzie, który można położyć w pobliżu fotela. Można się nim dodatkowo otulić, oddając się wypoczynkowi.

Anna Urbaniak, influencerka
ann.living

Jego nieco surowy design i nietypowa forma przyciągają wzrok sprawiając, że wspólnie z nowoczesnym kominkiem stają się głównymi bohaterami tego pomieszczenia. Wieczorami można przysiąść na nim i obserwując buzujący ogień, wybrać się na wycieczkę w głąb własnego ja.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.