« Wróć do listy inspiracji

Przytulne wnętrze w kolorach ziemi

Aranżacja stoiska Bloggers Zone na targach Meble Polska w 2020 r. z fotelem i narożnikiem marki Gala Collezione

Delikatna kolorystyka z palety barw ziemi jest manifestacją naszego powrotu do natury. Takie barwy były dla tworzących strefę Bloggers Zone blogerek gwarancją spokoju i odprężenia. Naturalny materiał na obicie narożnika Axel i fotela Nicea oraz oryginalne linie mebli sprawiły, że aranżacja została bardzo wysoko oceniona przez odwiedzających Targi w Poznaniu. 

Wszystkie elementy tej stylizacji dobrano w taki sposób, by idealnie do siebie pasowały, a jednocześnie budziły bliskie skojarzenia z naturą. Meble wypoczynkowe osadzone są na czarnych, metalowych nóżkach, które dobrze komponują się z wąską konsolą w stylu industrialnym na metalowej, czarnej ramie oraz czarną, minimalistyczną komodą. Piękną scenografią dla narożnika i sofy jest elegancka tapeta w odcieniach brązu, beżu i szarości, która spina całą kompozycję. Etniczny wzór wprowadza odrobinę smaczku w stylu boho, który dodatkowo podkreślają bukiety z suszonych traw oraz kwiatów. 

 

Zdjęcie Ula Michalak, stylistka wnętrz, blogerka, pomysłodawczyni i ogranizator Meetblogin
Ula Michalak, stylistka wnętrz, blogerka, pomysłodawczyni i ogranizator Meetblogin
www.InteriorsDesignBlog.com

Edycja Bloggers Zone na Targach meblowych w Poznaniu w 2020 roku opierała się głównie o najbardziej zmysłowy i subtelny trend ‘shaped + softened’. Szukaliśmy mebli z naturalnymi i delikatnymi kształtami, jakby zaczerpniętych organicznie z przyrody. Zmysłowe, gładkie i bezpieczne formy mebli Gala Collezione odcięły nas od krzykliwego świata zewnętrznego.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.