« Wróć do listy inspiracji

Salon od strony północnej

Narożnik Plaza na wizualizacji autorstwa pracowni projektowej JMJ Interiors | Inspiracje Gala Collezione

W salonie bez dużego dostępu słońca, warto postawić na jasne meble, ciepłą podłogę i kolory sprzyjające dobremu samopoczuciu. Duże meble w jasnym obiciu zagospodarują najciemniejsze kąty, stanowiąc jednocześnie element mocno rozświetlający wnętrze. Rozłożysty narożnik szybko stanie się ulubionym miejscem spędzania czasu przez całą rodzinę, w którym wspólnie zasiąść będzie można do oglądania seansów filmowych, wieczornych rozmów czy spotkań z gośćmi. Klasycznego szyku doda takiemu wnętrzu kominek. Wesoło buzujący w nim ogień będzie ogrzewał pokój oraz wprowadzał do niego przytulną atmosferę. 

Ściany w tym salonie pomalowano na szaro, tworząc tym samym neutralne, nieco industrialne tło dla jasnego obicia narożnika. Ten efekt klimatu loftowego wzmacniają dodatkowo metalowe stoliki ze szklanym blatem. Ciekawym zabiegiem jest wprowadzenie złotych opraw lamp sufitowych oraz kinkietów ściennych i złotych ramek do obrazków wiszących na ścianie, które dodają wnętrzu szczyptę klimatu w stylu glamour. 

Zdjęcie Joanna Wojciechowska, architekt wnętrz
Joanna Wojciechowska, architekt wnętrz
JMJ Interiors

Sofa Plaza w systemie modułowym pozwoliła mi na skomponowanie idealnego rozmiaru narożnika. Możliwość wyposażenia narożnika w funkcję spania i w funkcję relax oraz szeroki wybór rodzajów i kolorów tkanin, przemówiły na rzecz wyboru narożnika Gala Collezione. Poza czysto użytkowymi kwestiami, podczas podejmowania decyzji, zwracaliśmy uwagę na jej stylistykę i formę. Znaleźliśmy tu połączenie nowoczesności i klasycznej elegancji.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.