« Wróć do listy inspiracji

Minimalizm w ciepłych barwach

Narożnik Karato marki Gala Collezione na tle ceglanej ściany, we wnętrzu w stylu loftowym

Nowoczesny minimalizm warto łączyć z ciepłymi barwami. Modne od pewnego czasu loftowe aranżacje wnętrz są często pełne głębokich odcieni czarnego bądź szarego koloru. Żeby jednak nie stały się dla domowników zbyt przytłaczające, warto wprowadzić do nich nieco żywych barw. W jesiennym i zimowym okresie najlepsze mogą okazać się kolory kojarzące się ze złotą polską jesienią: żółty, pomarańczowy i brązowy. Wystarczy kilka dodatków w tych barwach, by wprowadzić zupełnie nowy nastrój do wnętrza.

W tym salonie loftowy klimat tworzy ściana wyłożona płytkami z cegły, dzięki czemu wygląda jak stary, nieco nadgryziony zębem czasu mur. Czarny, nowoczesny kominek pełni funkcję grzewczą, a dodatkowo jest także efektownym elementem dekoracyjnym. Duży, kilkusiedziskowy narożnik Karato zapewnia miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. Aranżację dopełniają inne, industrialne elementy, takie jak efektowny żyrandol wykonany z czarnych prętów oraz stoliki na czarnych, metalowych stelażach. 

Zdjęcie Agnieszka Rękas, architekt wnętrz
Agnieszka Rękas, architekt wnętrz
Pracownia projektowa Pure & Glam

Podobają mi się proste, nowoczesne bryły, ale mebel musi być przy tym wygodny i porządny. Mój wybór padł na system modułowy Karato. Komfortowy i designerski, bez kompromisu dla jakości.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.