« Wróć do listy inspiracji

Pomysł na pierwsze mieszkanie

Narożnik Vasto marki Gala Collezione we wnętrzu w stylu japandi

Para Inwestorów, to młodzi ludzie, którzy kupując swoje pierwsze cztery kąty, śmiało spoglądają w przyszłość, planując ją już teraz. Zależało im na prostocie, lekkości i naturalnych materiałach, co z powodzeniem wpisywało się w ich ulubiony styl japandi. Jasne wnętrza wprowadzają harmonię, a elementy drewna dodają ciepła i przytulności. Udało się stworzyć przestrzeń, w której łatwo odnaleźć równowagę i nabrać sił na kolejne wyzwania.

W tym wnętrzu wszystko budzi pozytywne skojarzenia – i dobór jasnych, uspokajających barw, i naturalne drewno kojarzące się z naturą, i detale dekoracyjne w postaci dużych plecionych lampionów i plecionego abażura lampy sufitowej, i dobór tekstyliów, o miękkiej fakturze. Duże lustro dodatkowo odbija światło słoneczne, wpadające do wnętrza przez duże okno, rozświetlając jeszcze bardziej pokój. 

Pracownia KD Architektura Wnętrz

Narożnik Vasto świetnie wpisał się w ideę projektu. Z jednej strony urzeka jego prostota, z drugiej jest nieoczywisty. Subtelne pikowanie siedziska dodaje mu nieco elegancji, a wywinięte, delikatne podłokietniki lekkości. Idealny balans pomiędzy funkcjonalnością a niebanalną formą.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.