« Wróć do listy inspiracji

Fotel – strefa wypoczynku solowego

Fotel Fido marki Gala Collezione z niewielkim podnóżkiem, na którym stoi taca z filiżanką

Fotel z podnóżkiem to świetna podstawa do stworzenia aranżacji w wielu stylach: od nowoczesnego, przez skandynawski, aż po glamour. Smukłe i eleganckie kształty doskonale wpasują się nie tylko w spokojne, ale także bardziej odważne i kolorowe wnętrza. W duecie razem z pasującym do fotela podnóżkiem stworzą połączenie idealne na popołudniowy relaks z kubkiem herbaty w ręku.

Na podnóżku wygodnie ułożysz nogi podczas odpoczynku, zapewniając im relaksującą pozycję pozwalającą na dopływ krwi. Możesz wykorzystać go jako dodatkowe siedzisko, gdy jakiś domownik przyłączy się do Ciebie, zachęcając do rodzinnej pogawędki. Może także posłużyć jako podręczny stolik, na którym postawisz tacę z filiżanką lub talerzyk z ciastem, albo odłożysz czytaną właśnie książkę. 

Zdjęcie Ula Michalak, stylistka wnętrz, blogerka, pomysłodawczyni i ogranizator Meetblogin
Ula Michalak, stylistka wnętrz, blogerka, pomysłodawczyni i ogranizator Meetblogin
www.InteriorsDesignBlog.com

Można by przypuszczać, że to tylko przechodni hol, łączący sypialnie z łazienką, ale chciałam by pojawił się w nim element nadający dodatkową funkcję. Nowy fotel stał się od tej pory ulubionym miejscem naszych wieczornych rozmów i wspólnego czytania dzieciom. Uszak Fido z podnóżkiem nadał tej przestrzeni dodatkową funkcję, stanowiąc dla całej mojej rodziny spokojną i komfortową przystań po zaganianym dniu.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.