« Wróć do listy inspiracji

Kącik do nauki w pokoju nastolatki

Zielony fotel Neo II marki Gala Collezione z poduszką na siedzisku, przy jasnym biurku należącym do nastolatki

Wnętrze oparte o kolory biały i czarny wymaga czasem ożywiającego akcentu, szczególnie jeśli jest to pokój nastolatki! Połączenie zielonego fotela z różem i granatem, wraz ze złotymi i miedzianymi dodatkami wygląda bardzo szykownie. Jeśli chcesz stworzyć w pokoju młodej dziewczyny podobny nastrój, poszukaj w internecie grafik lub ilustracji nawiązujących do mody, jogi, idoli muzycznych córki, lub neutralnych wzorów botanicznych i zwierzęcych.

Kącik do nauki może być inspirujący i pełen dobrej energii, szczególnie jeśli zadbasz o to, by zagwarantować pozytywne, bodźce, które pobudzą wyobraźnię i wyrabiać będą wysmakowane poczucie estetyki. Biurko ustawione przy oknie zapewni dużo światła słonecznego, oświetlającego blat roboczy. Fotel przy biurku – choć nie jest typowym fotelem biurowym – jest doskonale wyprofilowany, a dzięki dużym uszom i tapicerce w wesołym, pełnym życia kolorze, stanowi uroczy element zdobiący wnętrze.

Marta Michalik, blogerka, stylistka, fotografka
ZoykaHome.pl

Kiedy dotarły do mnie próbki tkanin i wybarwień nóg, nie miałam wątpliwości. Fotel NEO II to było to! Odważny kolor wiosennej zieleni umila pracę przy biurku i przypomina o ciepłych dniach przez cały rok. Kontrastowe, białe nóżki dodają całej aranżacji oryginalnego charakteru.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.