« Wróć do listy inspiracji

Gościnna sypialnia w kolorach ziemi

Pokój z sofa Sora marki Gala Collezione, widziany przez półotwarte granatowe drzwi

Domowy gabinet lub dodatkowy pokój można łatwo zaaranżować na gościnną sypialnię lub miejsce do spania okazjonalnego, wykorzystywane np. gdy ktoś z domowników się rozchoruje. Wystarczy zdecydować się na sofę z funkcją spania, która w ciągu dnia może służyć do wypoczynku w pojedynkę, z dala od codziennego zgiełku.

Jeśli nie przyjmujemy gości zbyt często, zróbmy tu gabinet do pracy lub pokój telewizyjny. Spokojne kolory w tonacji ziemi pozwolą myślom wyciszyć się i uspokoić. Jeśli pokój wykorzystujesz do pracy w domu (np. w czasie pandemii i związanej z nią pracy zdalnej), sofa będzie idealnym miejscem do krótkiego, regeneracyjnego odpoczynku pomiędzy poszczególnymi zadaniami. Możesz na niej wyciągnąć się na kilka minut by dać ulgę kręgosłupowi i mięśniom karku. 

Ula Michalak, stylistka wnętrz, blogerka, pomysłodawczyni i ogranizator Meetblogin
www.InteriorsDesignBlog.com

Sofa Sora marki Gala Collezione występuje w trzech wymiarach, co daje szeroki wachlarz możliwości. Możesz zatem dobrać wariant, który odpowiada Ci najbardziej. W mojej opinii dobra sofa powinna być wygodna zarówno do siedzenia, jak i leżenia, a nawet spania.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.