« Wróć do listy inspiracji

Granat we wnętrzach – kolor mądrości i nauki

Sofa Voss na zdjęciu z realizacji projektu Sandry Białkowskiej | Inspiracje Gala Collezione

Głęboki granat to odcień porządkujący myśli i silnie dyscyplinujący. We wnętrzach z tą barwą doskonale odnajdą się osoby pewne siebie i niezależne. Granat to także kolor nauki i mądrości. Sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie podejmuje się ważne decyzje, gabinetach prezesów, kancelariach i biurach. To właśnie z tego powodu barwa ta została wybrana do aranżacji pomieszczeń zajmowanych przez kancelarię prawną. 

To wnętrze emanuje atmosferą, w której wyczuwa się jednocześnie powagę, skupienie i gustowną elegancję, jak też przytulność i dużą dozę tego ulotnego elementu, który określić można jako „ciepło domowe”. Tę efektowną mieszankę udało się stworzyć łącząc to, co surowe, z tym, co nastrojowe i oddziałujące na zmysły. Mamy więc tutaj surowy beton oraz mieniącą się, dającą wrażenie trójwymiarowości welwetową tkaninę, jaką obite są krzesła i piękna sofa, pikowana w stylu glamour. Industrialne elementy takie jak oświetlenie czy biurka zestawiono z roślinami doniczkowymi i lejącymi, miękko układającymi się storami. Granat jest kolorem, który ożywia to nieco ciemne, a jednak pełne uroku wnętrze. 

 

Zdjęcie Sandra Białkowska, projektant wnętrz
Sandra Białkowska, projektant wnętrz
Dobry Układ

Z marką Gala Collezione pracuję już po raz kolejny. Meble mają oryginalne linie i wysoką jakość. To bardzo ważne dla moich klientów i mnie, jako projektanta.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.