« Wróć do listy inspiracji

Pokój młodej damy w różu i turkusie

Fotel Neo na wizualizacji autorstwa Aliny Badory Pracownia Architektury Wnętrz | Inspiracje Gala Collezione

Pierwsze skojarzenie dotyczące koloru różowego to słodki romantyzm, jednak róż we wnętrzach może zapewniać wielorakie efekty. Potrafi być radosny i zawadiacki, nostalgiczny, subtelny, przytulny, a nawet bardzo wytworny. Zestawienie różu z z turkusem, oczywiście w odpowiednich proporcjach, może być hitem w aranżacji wnętrz, nie tylko tych dziecięcych.

Ten pokój młodej damy przenosi do świata dziewczęcej niewinności i subtelności. Emanuje ciepłem i młodzieńczą energią, a jednocześnie ma w sobie aurę sprzyjającą wyciszeniu i uspokojeniu. Biurko ustawione przy dużym oknie zapewnia komfortowe, dobrze doświetlone miejsce do nauki, rysowania czy zabawy. Pojemne wiszące szafki nad łóżkiem umożliwiają przechowywanie dziewczęcych skarbów oraz gwarantują bliskość ulubionych książeczek. Dla taty i mamy przeznaczony został wygodny fotel uszak, na którym można przysiąść podczas wieczornej lektury bajek.

Zdjęcie Alina Badora, architekt wnętrz
Alina Badora, architekt wnętrz
Alina Badora Pracownia Architektury Wnętrz

Piękny kolor fotela Neo to zaledwie jedna z wielu możliwości wyboru rodzaju i koloru tkaniny na obicie. Różowy fotel był marzeniem właścicielki pokoju, 6 letniej dziewczynki. Jego wygoda wprost skłania do relaksu. Młoda dama uwielbia tu spędzać czas, uczyć się, czytać i przyjmować koleżanki.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.