« Wróć do listy inspiracji

Przytulny pokój nastolatki

Sofa Voss marki Gala Collezione w sypialni nastolatki z białą komodą i dużym lustrem

Pokój młodej kobiety może być tak zaaranżowany, by odnaleźć w nim urocze elementy wyposażenia rodem z buduaru – toaletkę z oświetlanym lustrem czy niewielką, przytulną, pikowaną sofę ze stolikiem kawowym do długich rozmów z przyjaciółkami. Nastolatka przede wszystkim chce, by jej pokój był oryginalny, inny niż koleżanek i „mówił” o jej zainteresowaniach i fascynacjach. Raz na ścianach pojawiają się plakaty zespołów, kiedy indziej będą to portrety kobiece, czy ukochane instrumenty.

Buduar ma w sobie romantycznego ducha, podkreślanego detalami i dobranymi materiałami wykończeniowymi. Często aranżując wnętrze w takim klimacie stawia się na kolory, takie jak burgund, fiolety czy elegancki granat czy czerń. W tej odsłonie postawiono na lekkie, pastelowe barwy i biel, które podkreślają dziewczęcy charakter wnętrza. Buduarowe konotacje podkreśla welurowe obicie sofy oraz lustro z żarówkami kojarzące się z garderobą wielkich gwiazd.

Marta Sergiej, architekt wnętrz
Mmsergiej-wnetrza.pl

Wybrałam sofę Voss ze względu na jej nieduże gabaryty, lekką formę i interesujący wygląd, który doskonale podkreślił charakter wnętrza. Cenię tę kolekcję za możliwość wyboru dwu i trzyosobowej sofy oraz fotela, różnorodność tkanin i przede wszystkim urocze pikowania.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.