« Wróć do listy inspiracji

Awangardowe mieszkanie z antresolą

Szezlong Bibbi na wizualizacji wnętrza autorstwa Kingi Kołodziej Architektura Wnętrz | Gala Collezione Inspiruje

To awangardowe mieszkanie z antresolą przyciąga wzrok odważnym połączeniem barw, wzorów i kształtów. Są tutaj linie proste połączone z obłymi, jest klasyczna czerń w połączeniu ze skandynawską bielą, jest naturalne drewno oraz mocne, i zdecydowane akcenty kolorystyczne. Wszystko to skomponowane jest jednak bardzo gustownie, tworząc harmonijną aranżację, z jednej strony tchnącą spokojem i uprządkowaniem, a z drugiej – energią i dynamizmem.

Zabudowa na piętrze, a także smukły pion otwartych od strony salonu półek, sprawia wrażenie „domu w domu”. Połyskliwa, metaliczna lub matowa powierzchnia – uzupełniają się wzajemnie, tworząc jasną, ale pełną charakteru przestrzeń z kolorową dominantą – ciemnoczerwonym szezlongiem Bibbi na antresoli. Sama antresola pełni w tym mieszkaniu rolę kącika wypoczynkowego, w którym można poplotkować z gośćmi oraz do którego można można „uciec” z książką w ręku, szukając chwili oddechu dla siebie. 

Kinga Kołodziej, architekt wnętrz
King Size Architektura Wnętrz

Elegancki i nowoczesny mebel z oferty Gala Collezione zapewnia komfort wypoczynku oraz uzupełnia kompozycję wnętrza o piękny, nasycony czerwony kolor (korespondujący z ledowymi pustakami) oraz o lekką, idealnie wpasowaną w charakter wnętrza formę. Szezlong Bibbi ma współczesny i elegancki styl.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.