« Wróć do listy inspiracji

Ponadczasowe wnętrze z szarością w roli głównej

Sofa Nova na wizualizacji autorstwa Łukasza Święcickiego LooDesign | Gala Collezione Inspiruje

Sekret wnętrza ponadczasowego, które opiera się przemijającym trendom, ale zawsze pozostanie w modzie? To wnętrze, w którym zastosowane są neutralne kolory, takie jak szarości w rozmaitych odcieniach, łączone z naturalnym drewnem.

Taka klasyczna kombinacja pozwala na tworzenie rozmaitych aranżacji –  w zależności od doboru dodatków i detali, można dodać jej skandynawskiej surowości, klimatu w stylu loftowym, blasku glamour lub ducha vintage. Szarość stanowi bowiem doskonałe tło do różnych wnętrzarskich eksperymentów. Ma w sobie elegancję i klasę, a także dużo „wizualnego spokoju”.

To wnętrze spodoba się zarówno mężczyznom, ceniącym industrialną surowość, jak też kobietom, poszukującym w aranżacji ducha nowoczesności oraz uporządkowania. Czarne detale oraz wprowadzone do wnętrza elementy wprost kojarzące się ze stylem industrialnym (m.in. ścienna okładzina cementowa w aneksie kuchennym), zostały połączone z drewnem w ciepłym, jasnym wybarwieniu oraz tekstyliami w biało-grafitową jodełkę (story oraz dywan). Dzięki temu zabiegowi, wnętrze jest przytulne i zachęca do relaksu. 

Łukasz Święcicki, architekt wnętrz
Łukasz Święcicki - Architektura Wnętrz

Często wybieram meble Sweet Sit do swoich projektów. Polskie wzornictwo i wzorowa jakość przemawiają do moich klientów. Meble można zamówić w dowolnym, wybranym z wzornika kolorze.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.