« Wróć do listy inspiracji

Słoneczny akcent w przestronnym salonie

Narożnik Plaza i fotel ZIng na wizualizacji autorstwa architekt wnętrz Aliny Badory | Gala Collezione Inspiruje

Inwestorką w przypadku tego przestronnego domu jednorodzinnego była 27-letnia kobieta, która wymarzyła sobie, by salon został zaprojektowany w stylu nowoczesnym z przewagą ciepłych szarości.

Sam salon ma aż 60 m2 – taka powierzchnia pozwoliła na wydzielenie w nim dużej, wygodnej strefy do wypoczynku dziennego, która została zaaranżowana przy pomocy dużego narożnika Plaza w tradycyjnym kształcie litery L oraz fotela Zing na obrotowej podstawie. Salon utrzymany jest w jasnej tonacji – dominuje tutaj biel oraz różne odcienie szarości, z przewagą popielatego. By ożywić wnętrze wprowadzony został spójny akcent kolorystyczny – bardzo modny w tym sezonie kolor żółty (kolor Illuminating Yellow został ogłoszony przez Instytut Pantone kolorem roku 2021) , który pojawił się na obiciu fotela uszaka, dużego pufa stanowiącego wolnostojące siedzisko oraz poduszek dekoracyjnych na narożniku. 

Zdjęcie Alina Badora, architekt wnętrz
Alina Badora, architekt wnętrz
Alina Badora Projektowanie Wnętrz

Meble Gala Collezione często wykorzystuję w swoich projektach. Uważam, że mają świetny stosunek ceny do jakości. Są bardzo wygodne.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.