« Wróć do listy inspiracji

Z czym komponować dąb?

Fotel Monday na zdjęciu z realizacji projektu autorstwa Anny Łuksza z She Art | Inspiracje Gala Collezione

Subtelne kolory mebli wypoczynkowych idealnie komponują się ze szlachetnością drewna dębowego. Przyznaj, że takie połączenia nadają przestrzeni ponadczasowy charakter, czyniąc ją elegancką i stylową.

Tonacje beżu, szarości czy błękitu będą dobrym wyborem, który uwypukli kolor drewna.  Doskonale w tej roli sprawdzi się duży, miękki fotel w obiciu z welwetowej tkaniny w odcieniu pastelowego błękitu. Ustawiony w salonie zapewni przestrzeń do popołudniowego wypoczynku, z której chętnie skorzystają także odwiedzający Cię goście. Tapeta z pionowe pasy to prosty trick na wywołanie wrażenia, że pokój jest wyższy niż w rzeczywistości. Ten efekt potęguje także listwa ledowa poprowadzona wzdłuż ścian przy suficie. Rozświetlony dzięki temu zabiegowi sufit wydaje się unosić jeszcze wyżej, a białe fronty mebli w aneksie kuchennym otwartym na salon, dodają „wizualnego oddechu” całości. 

Zdjęcie Anna Łuksza, architekt wnętrz
Anna Łuksza, architekt wnętrz
Biuro projektowe She Art

Meble Gala Collezione pasują do tonacji całego wnętrza. Ich profilowanie jest bardzo komfortowe, a sam kształt spodobał się mojej klientce. To już moja kolejna realizacja z ich udziałem.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.