« Wróć do listy inspiracji

Strefa do nauki w pokoju nastolatki

Fotel Neo na wizualizacji autorstwa Aliny Badory, architekta wnętrz

Pokój nastolatki wymaga szczególnej oprawy, która pozwoli jego dorastającej mieszkance – w zależności od samopoczucia i humoru – poczuć się trochę jak dorastająca kobieta, a trochę jak mała księżniczka. Nie każda dziewczynka lubi kolor różowy, jednak łącząc go umiejętnie z innymi barwami, można stworzyć prawdziwie magiczne miejsce, które będzie wyglądać świeżo, młodzieńczo i bardzo radośnie. 

W tym pokoju pudrowy róż jest jednym z głównych bohaterów. Uroczy fotel uszak na obrotowej nodze w obiciu w kolorze delikatnego, pastelowego różu doskonale prezentuje się na tle ściany, wyklejonej tapetą w przepiękny wzór, inspirowany motywami roślinnymi. Taki fotel może być wykorzystany zarówno jako miejsce do nauki przed klasówką, jak też kącik czytelniczy, na którym wygodnie mieszkanka tego pokoju czytać będzie szkolne lektury. Wygodne, białe biurko z blatem o wybarwieniu jasnego drewna, ustawione zostało przy dużym oknie, by wpadające promienie słońca zapewniły odpowiednią ilość światła podczas nauki.

Zdjęcie Alina Badora, architekt wnętrz
Alina Badora, architekt wnętrz
Alina Badora Pracownia Architektury Wnętrz

Obrotowe uszaki, takie jak Neo od Gala Collezione, mogą mieć wiele różnych zastosowań. Będą wygodnie służyły zarówno w domowym gabinecie, jak też w pokoju dorastającej dziewczynki. W zależności od koloru i rodzaju obicia, można nadać im bardziej stonowany, poważny wygląd lub wprost przeciwnie – dodać im lekkości i dziewczęcości. 


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.