« Wróć do listy inspiracji

Pastelowa sypialnia nastolatki

Sofa Voss na wizualizacji wnętrza autorstwa Marty Sergiej, architekta wnętrz

Sofa Voss nadaje się zarówno do pokoju pełnej życia i ciekawej świata nastolatki, jak i małego salonu w niewielkim mieszkaniu. Dzięki efektowym pikowaniom na oparciu oraz przytulnym uszom, oddaje dziewczęcy charakter wnętrza i wprowadza do niego klimat glamour. Mebel ten świetnie sprawdzi się w strefie relaksu, w której z przyjemnością odpocząć można wraz z przyjaciółkami. 

Ta utrzymana w delikatnych, pastelowych tonacjach sypialnia nastolatki, w dość wyraźny sposób podzielona jest na trzy funkcjonalne strefy. Jest tutaj klimatyczna przestrzeń służącą nocnemu wypoczynkowi, z dużym tapicerowanym, wygodnym łóżkiem oraz toaletką, przy której wykonanie makijażu jest prawdziwą przyjemnością. Jest wydzielona strefa do nauki, w której znalazło się miejsce na funkcjonalne biurko, regał na książki oraz dziewczęce skarby. Zaplanowana została także wygodna przestrzeń do wypoczynku, w której znalazła się wygodna, elegancka sofa, desigerski fotel oraz nowoczesny, okrągły stolik. 

Marta Sergiej, architekt wnętrz
Mmsergiej-wnetrza.pl

Cenię tę kolekcję za możliwość wyboru dwu i trzyosobowej sofy oraz fotela, różnorodność tkanin i przede wszystkim urocze pikowania. Dla mnie Kolekcja Voss to designerskie, nowoczesne meble, które doskonale sprawdzą się w różnych aranżacjach. Dzięki ciekawej formie nadadzą wnętrzom oryginalności i pełnego uroku klimatu.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.