« Wróć do listy inspiracji

Kancelaria prawna z niebieskim akcentem

Sofa Voss na zdjęciu z realizacji projektu Sandry Białkowskiej z Biura projektowego Dobry Układ | Gala Collezione Inspiruje

Wnętrze kancelarii prawnej, mimo podniosłej i pełnej powagi funkcji, jaką pełni, powinno być „przyjazne” w odbiorze i gwarantować atmosferę, w której klienci czują się pewnie oraz czują się „zaopiekowani”. W takim kancelaryjnym biurze ważne jest pogodzenie elegancji i ponadczasowości z jednoczesnym uzyskaniem unikalnego oraz przytulnego charakteru.

Elegancki klimat kancelarii prawnej, której wnętrze prezentuje zdjęcie, został uzyskany przede wszystkim dzięki wykorzystaniu szlachetnych materiałów, takich jak naturalne drewno o ciemnym wybarwieniu i wysokiej jakości tkanin (wybranych na obicie sof oraz story). Przytulności pomieszczeniu dodają żywe rośliny doniczkowe, które budują bliskie skojarzenia z naturą, miękko układające się długie story, wprowadzające nutkę domowej atmosfery oraz sofa w stylu glamour, obita piękną, welwetową tkaniną, na której widać efektowną grę światła i cienia. 

Zdjęcie Sandra Białkowska, projektant wnętrz
Sandra Białkowska, projektant wnętrz
Dobry Układ

Tonacja kolorystyczna, jaką wybrałam do wnętrza tej kancelarii prawnej, opiera się na stonowanych barwach, dających wrażenie ciepła i przytulności. Niebieski odcień sofy Voss dodaje aranżacji elegancji i klasy.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.