« Wróć do listy inspiracji

Minimalizm z akcentem pudrowego różu

Narożnik Axel w minimalistycznym wnętrzu | Gala Collezione

Minimalizm to trend, który jest obecnie bardzo modny. Nie wszyscy go lubią, bowiem wymaga rezygnacji z dekoracyjnych bibelotów i postawienia wyłącznie na te elementy, które przekładają się na funkcjonalność wnętrza, a przy tym same w sobie pełnią rolę designerskiego dodatku. W przypadku tego wnętrza w kamienicy, postawiono na prostotę i elegancję, dodając do nich jednak kroplę nietypowego podejścia do minimalizmu, który często kojarzony jest jako styl ze stonowanymi, wręcz surowymi barwami.

Pudrowy róż, który pełni tutaj rolę barwy wiodącej, pojawia się na obiciu sofy, dekoracyjnych poduszkach oraz zawieszonej na ścianie nowoczesnej grafice. Design narożnika Axel doskonale wpisuje się w ideę stylu opartego na prostocie. Podkreślają go smukłe metalowe, czarne nóżki, które świetnie korespondują z metalowym, okrągłym stolikiem. 

Zdjęcie Gala Collezione
Gala Collezione

Nowoczesny kształt narożnika Axel oraz zaskakujące funkcje, takie jak przesuwne oparcia, dzięki którym można zmienić głębokość siedziska, ruchome podłokietniki oraz funkcja spania typu „Połącz i śpij”, czynią z tego mebla propozycję dla osób poszukujących powiewu świeżości zarówno pod względem wzorniczym, jak i funkcjonalnym. 


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.