« Wróć do listy inspiracji

Wielofunkcyjna przestrzeń dzienna z ceglaną ścianą

Sofa Monady na wizualizacji autorstwa Izabeli Sikorskie z Biura Projektowego Sikorka Studio

Kolor granatowy pięknie wygląda w połączeniu z żółtym oraz różnymi odcieniami czerwieni, dlatego to wnętrze już na pierwszy rzut oka stanowi doskonałą, harmonijną całość. Granatowy komplet wypoczynkowy, który wyznaczył przestrzeń do dziennego odpoczynku domowników, ustawiony został na tle białej ściany, na której zawieszono dużą grafikę w cienkiej, czarnej ramie.

Sąsiadująca z sofą strefa jadalniana, przyciąga wzrok efektowną ceglaną ścianą, która tworzy we wnętrzu industrialny klimat. Miodowe krzesła wprowadzają bardzo optymistyczny akcent, ocieplając aranżację. Brak ścianek działowych pomiędzy poszczególnymi częściami funkcjonalnymi tego pomieszczenia sprawia, że dominuje tutaj poczucie przestrzeni, podkreślanej dodatkowo przez biel ścian oraz lekkie wizualnie formy dodatków – stoliki na podstawach z metalowych prętów oraz proste lampy sufitowe i kinkiet w loftowym stylu. 

Izabela Sikorska, architekt wnętrz
Sikorka Studio Pracownia Projektowania Wnętrz

Projekt nietypowego pomieszczenia przejściowego, które – jak się okazało – stało się sercem domu. Inwestorzy oczekiwali wydzielenia w tej przestrzeni części jadalnianej, wypoczynkowej oraz tej przeznaczonej dla najmłodszych, często odwiedzających dom wnuków. Całość zaprojektowana została w stylu nowoczesnym z elementami industrialnymi. W aranżacji doskonale odnalazła się granatowa sofa i puf z kolekcji MONDAY


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.