« Wróć do listy inspiracji

Kuchnia otwarta na salon

Sofa Olbia na wizualizacji autorstwa Katarzyny Jureczek z Imo Studio

Kuchnia otwarta na salon to coraz częściej spotykane rozwiązanie, nie tylko w mniejszych mieszkaniach. Ten trend można spotkać także w okazałych rezydencjach. Jeśli lubisz kuchnie w ciemnych dekorach, proponujemy, by wyjść poza schemat i w salonie zdecydować się na jaśniejsze meble. Sprawią, że salon zyska nowy wymiar! Żółta sofa? Czemu nie?

Słoneczny odcień koloru żółtego wprowadzi do części wypoczynkowej dużo dobrej, pozytywnej energii. Ten kolor doskonale komponuje się z ciepłym wybarwieniem drewna, a także jest ciekawym towarzystwem do czarnych detali, jakże charakterystycznych dla wnętrz urządzonych w stylu industrialnym. W tym przestronnym salonie z otwartym aneksem kuchennym sofa oraz wiszący nad nią obraz stanowią dwa równoważne, przyciągające wzrok elementy dekoracyjne. 

Zdjęcie Katarzyna Jureczek, architekt wnętrz
Katarzyna Jureczek, architekt wnętrz
Imo Studio

Sofa Olbia to idealne rozwiązanie do małych przestrzeni, w której mamy mało miejsca na pełnowymiarową sypialnie. Oprócz funkcji wypoczynkowej spełnia też funkcję wygodnego łóżka, dzięki stelażowi włoskiemu. Dodatkowo, dzięki możliwości wybrania tkaniny, może stać się wyróżniającym się meblem w salonie.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.