« Wróć do listy inspiracji

Strefa dla czytelnika w dużym salonie

Jeśli w dużym salonie chcesz stworzyć wygodną przestrzeń do czytania ulubionych książek, masz do wyboru kilka różnych rozwiązań. Możesz ustawić w nim fotel z wygodnym podnóżkiem, duży szezlong pozwalający na zajęcie pozycji półleżącej lub sięgnąć po propozycję, która nada wnętrzu sporo oryginalności.

Duży element narożny XXL, który jest bryłą wchodzącą w skład systemu modułowego Serena, możesz wykorzystać także jako wolnostojące siedzisko o nietypowym kształcie. Dzięki niemu wygląda bardzo ciekawie, przełamując powszechne schematy w zakresie aranżacji wnętrz. Jest na tyle duży, że z łatwością zmieści się na nim co najmniej dwóch fascynatów czytania. Możesz się na nim wygodnie ułożyć, wykorzystując luźne poduszki do podparcia pleców. Te mogą być w kolorze korpusu mebla lub też możesz dla nich wybrać kontrastowy, żywy kolor. 

Zdjęcie Gala Collezione
Gala Collezione

System modułowy Serena pozwala na dowolne konfigurowanie układów do wnętrza, w zależności od potrzeb. Każda bryła może służyć jako oddzielne siedzisko lub być zestawiona z innym elementem, tworząc mniejszą sofę lub duże układy narożne. 


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.