« Wróć do listy inspiracji

Biel i złoto we wnętrzach

Narożnik Karato na wizualizacji wnętrza autorstwa biura projektowego Prosty Projekt | Inspiracje Gala Collezione

Biel i złoto – połączenie klasyczne, pełne elegancji, czarujące wyrafinowaną nutą luksusu, a przy tym niezwykle świeże i lekkie. Złote dodatki w elegancki sposób ocieplają i urozmaicają chłodną, minimalistyczną, kojarzącą się z harmonią biel, która może występować w wielu różnych odsłonach – od czystej, zimnej i surowej, po nieco „przybrudzoną”, wpadającą w tonację ecru, odcień kości słoniowej, czy urozmaiconą różowymi, szarymi i złotymi żyłkami charakterystycznymi dla marmuru. Wnętrza, w których dominuje biel, mają w sobie wiele wizualnej przestrzeni. Dzięki monochromatycznej koncepcji, są bardzo przejrzyste i harmonijne. Złoto wprowadza do takich pomieszczeń elegancję, subtelny przepych oraz nutę glamour. 

W tym salonie złote detale o pięknym połysku są wyważonym uzupełnieniem całości aranżacji. Są zauważalne, ale nie dominują, dzięki czemu czuć tu równowagę w każdym aspekcie. Miękko układające się zasłony i delikatne firanki ocieplają stylizację. 

Zdjęcie Justyna Barczewska, architekt wnętrz
Justyna Barczewska, architekt wnętrz
Prosty Projekt

Sofa modułowa Karato nadaje się do wielu aranżacji i współgra z różnymi dodatkami. Jest elegancka, prosta, a jej zaletą jest możliwość tworzenia swojej koncepcji dostosowanej do projektowanej powierzchni. Tkanina Wicker Pure to klasyczna biel, w tym projekcie tworzy doskonałą bazę do złotych dodatków. Mebel jest zarówno ładny, funkcjonalny jak i wygodny.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.