« Wróć do listy inspiracji

Meble dopasowane do wnętrza, wnętrze dopasowane do Ciebie

Narożnik Karato na wizualizacji autorstwa Agnieszki Rękas z pracowni Pure & Glam | Inspiracje Gala Collezione

Nowoczesne meble składające się z pojedynczych modułów, które można ze sobą zestawiać, pozwalają na uwolnienie kreatywności i idealne dopasowanie wielkości bryły mebla do rozmiarów pomieszczenia. Z poszczególnych części można stworzyć niepowtarzalne, indywidualne wnętrze. Zaletą tego rodzaju rozwiązania jest możliwość stworzenia dokładnie takiej konfiguracji, jaką chciałbyś widzieć w swoim salonie. To rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w w pokoju dziennym o standardowej wielkości, jak i bardzo przestrzennym salonie.

Narożnik Karato w tym wnętrzu przybrał formę dużego układu w kształcie litery U. Podczas użytkowania tego mebla bryły można rozczepić i ustawić je jako wolnostojące siedziska. W dużym salonie pozwala to na stworzenie oddzielnych stref wypoczynkowych na przykład wówczas, gdy przygotowujesz przyjęcie dla gości i chciałbyś dać im możliwość prowadzenia kilku, niezależnych od siebie rozmów w mini grupach. 

Zdjęcie Agnieszka Rękas, architekt wnętrz
Agnieszka Rękas, architekt wnętrz
Pure & Glam

Narożnik Karato będzie pasować do większości wnętrz, w różnych stylach. Jako, że jest meblem modułowym, jego wielkość można dopasować do własnych potrzeb. Polecam zarówno do mniejszych, jak i dużych salonów.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.