Salon autoryzowanyGala Collezione - Salon Firmowy Wrocław
Autoryzowany salon firmowy Gala Collezione

Oferta dla projektantówSpecjalna oferta dla projektantów i architektów

 Ten salon obsługuje Program ArchitektTen salon obsługuje Program Architekt

Galeria Wnętrz Domar
Braniborska 14
53-680 Wrocław, Polska

Tel: 516 396 607, 516 396 574

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10.00 - 20.00
sobota - niedziela: 10.00 - 18.00

Autoryzowany Salon Firmowy Gala Collezione we Wrocławiu to miejsce z duszą, stworzone z myślą, by dostarczać inspiracji, wiedzy i gotowych rozwiązań. Profesjonalni sprzedawcy służą swoim doświadczeniem w doradztwie oraz gruntowną znajomością oferty mebli tapicerowanych. Na ekspozycji w salonie znajdują się meble marek Gala Collezione oraz Sweet Sit. Ponadto dostępne są wzorniki tkanin i skór pokryciowych, należących do aktualnej oferty obu marek. Rozwiążą one wszelkie wątpliwości dotyczące tapicerki, którą warto zastosować w przypadku konkretnego mebla i stylu życia jego właściciela.

Zapraszamy klientów indywidualnych, którzy szukają inspiracji i doradztwa w zakresie wyboru mebli wypoczynkowych do salonu. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób ceniących kreatywne pomysły, funkcjonalne rozwiązania oraz stylowy i jakościowy produkt. Pomożemy dobrać mebel, który idealnie dopasuje się do kubatury i stylistyki Twojego salonu. Stworzymy spójną aranżację, proponując jeden z gotowych zestawów mebli lub konfigurując totalnie indywidualny system modułowy.

Jeśli jesteś architektem lub projektantem z Wrocławia lub okolic, odwiedź salon w towarzystwie swojego inwestora. Skorzystajcie z naszej gościnności. Wspólnie przejrzyjcie materiały informacyjne, poznajcie wybrane kolekcje, obejrzycie, a przede wszystkim wypróbujcie meble na ekspozycji. Zaczerpnijcie fachową wiedzę personelu, który doradzi Wam efektywne rozwiązania dotyczące systemów modułowych, narożników, sof oraz foteli. Serdecznie zapraszamy!

Gala Collezione - Salon Firmowy Wrocław Wrocław - meble na ekspozycji

Formularz kontaktowy

    * Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych, przedstawionymi w Polityce Prywatności

    Partnerzy

    .