Poznaj nas

Region kujawsko – pomorski, gdzie ponad dwadzieścia lat temu powstała Fabryka Mebli Gala Collezione, od dawna słynie z tradycji meblarskich. To tutaj zlokalizowanych jest naszych pięć zakładów produkcyjnych: w Lisim Ogonie, Chełmnie, Gniewkowie (Zakład Produkcyjny Sweet Sit), Rojewie i Tucholi (Zakład Produkcyjny SLA.WIA). Łącznie cały nasz zespół liczy obecnie ok. 800 wykwalifikowanych pracowników – są wśród nich m.in. tapicerzy, szwaczki, modelarze, technolodzy, monterzy, krojczy skór, magazynierzy, pakowacze, logistycy, kierowcy i pracownicy biurowi. Wszyscy razem każdego dnia tworzymy piękne, wygodne, funkcjonalne i nowoczesne wypoczynkowe meble tapicerowane, na których zasiadają tysiące zadowolonych rodzin w kraju i za granicą.

Meble Gala Collezione to sofy, narożniki i fotele zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami światowego wzornictwa, łączące w sobie doskonały efekt wizualny, jak również gwarancję pełnego komfortu i trwałości użytkowania. Tworzenie tak perfekcyjnych mebli jest możliwe dzięki naszemu zgranemu, świetnemu zespołowi pracowników, z których duża część jest związana z fabryką od wielu lat. To dzięki ich zdolnościom manualnym, wyobraźni i dbałości o szczegóły, marka Gala Collezione jest rozpoznawalna i ceniona zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in. w Bułgarii, Słowacji, Węgier, Chorwacji, Słowenii, Czech, Litwy, Łotwy, Izraela czy Kanady.

Stawiamy na energiczne, zaangażowane, otwarte osoby, świadome swoich rękodzielniczych umiejętności, które potrafią znaleźć pasję w tym, co robią. Chcemy, by nasi pracownicy wiązali się z nami na długie lata i dobrze czuli się w swoim miejscu pracy. Dbamy o dobrą atmosferę oraz o to, byśmy mogli poznać siebie nawzajem – dlatego organizujemy pikniki pracownicze, nasze dzieci biorą udział w świątecznych spotkaniach ze Świętym Mikołajem i prezentami, a co roku spotykamy się na imprezie podsumowującej rok, podczas której najlepsi z najlepszych odbierają nagrody i wyróżnienia za zaangażowanie i jakość pracy.

Dołącz także Ty do naszego zespołu! Zajrzyj do zakładki OFERTY PRACY i prześlij swoją aplikację już dziś.

.