Контактні дані

Fabryka Mebli “Gala Collezione Sp. z o. o.”
Lisi Ogon 73 k/Bydgoszczy
86-065 Łochowo

Районний суд в Бидгощі XIII Господарський відділ Державного судового реєстру
KRS: 0000036176
NIP (Ідентифікаційний номер платника податків: ) 953-24-06-701
Розмір основного капіталу: 100.000,00 zł

Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o.
Отдел экспорта

ul. Inowrocławska 9
88-140 Gniewkowo
Польща

Ikonaтелефон +48 52 566 92 01
Факс +48 52 567 19 70
Ikonaexport@galameble.com

Генеральные представительства

Німеччина, Австрія
exxpo.de GmbH
Friedrich-Engels Str. 9
15517 Fürstenwalde / Spree
Ikonaтелефон +48 95 333 00 10

Adam Tadla
Ikonaтелефон +48 885 440 413
Ikonaexxpo@exxpo-sofa.com

Німеччина, Австрія
exxpo.de GmbH
Friedrich-Engels Str. 9
15517 Fürstenwalde / Spree
Ikonaтелефон +48 95 333 00 10

Adam Tadla
Ikonaтелефон +48 885 440 413
Ikonaexxpo@exxpo-sofa.com

Україна
SOPHIE DECOR
TЦ “4ROOM”
Петропавлівська Борщагівка
вул.Петропавлівська, 6

Irina Chilikina
Ikonaтелефон +380 50 357 3535
Ikonairina@sophie-decor.com.ua

Болгарія
Гала Колекционе ЕООД
GALA COLLEZIONE EOOD
Bistrishko shose str., 1
1756 SOFIA

Jevgenij Genchev
Ikonaтелефон+359 88 751 8360
Ikonaтелефон/факс: +359 87 933 3679
Ikonaoffice@gala.bg

Израиль
main branch:
Rest & Relax Ltd.
Ben Tsion Galis str number 9
Petach Tikva
Ізраїль
i
Moshe Levi str 19
Rishon Letsiyon
showroom 206
showroom 211
showroom 302

Yuri Luca
Ikonaтелефон:+97235548477
Ikonaфакс:+97235188019 inside телефон (just in Israel)- *5179
Ikonarestrelax007@gmail.com

Kураторы Pынков

Арабські країни, Африка -інші країни, Канада, Китай (Гонконг), Грузія, Угорщина, Молдова, Румунія, США

Estera Wróblewska
Ikonaтелефон: +48 797 706 849
Ikonaestera.wroblewska@galameble.com

Албанія, Азія -інші країни, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Греція, Ізраїль, Італія, Македонія, Мальта, Монако, Чорногорія, Португалія, Сербія, Словаччина, Словенія, Швейцарія

Aleksandra Kiełpińska
Ikonaтелефон +48 666 016 548
Ikonaaleksandra.kielpinska@galameble.com

Африка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Великобританія, Ірландія, Казахстан, Латвія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Монголія, Іспанія, Швеція, Туреччина, Україна

Valeriia Iefanova
Ikonaтелефон +48 797 706 857
Ikonavaleriia.iefanova@galameble.com

Білорусь, Росія

Aleksandra Nadolna
Ikonaтелефон +48 798 891 409
Ikonaaleksandra.nadolna@galameble.com

Чехія, Словаччина

Adam Stanieczek
Ikonaтелефон +48 601 975 828
Ikonastanieczek@galameble.com

Угорщина, Румунія

Jacek Krempiński
Ikonaтелефон +48 518 543 875
Ikonapiotr.bredowski@galameble.com

Великобританія, Ірландія

Tim Robinson
Ikonaтелефон +44 776 819 71 11
Ikonatimrobinsonfurniture@gmail.com


контактний формуляр

    *Я заявляю, що переглянув інформацію про адміністратора та обробку персональних даних, представлених у Політиці конфіденційності

    * - поля, обов'язкові для заповнення

    .