© Gala Collezione 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Tag: trendy

Archiwum

« Wróć do listy wszystkich artykułów

Trendy w salonie czyli jakie meble tapicerowane Polacy wybierali do swoich salonów w 2018 roku

20 marca 2019

Nasze upodobania i przyzwyczajenia w zakresie aranżacji mieszkań i domów, a w szczególności pokoju dziennego, zmieniają się z roku na rok. Oznacza to, że staliśmy się otwarci na nowe trendy i z radością czerpiemy inspiracje od projektantów wnętrz, stylistów i designerów, którzy proponują coraz to nowsze i świeższe podejście do urządzania wnętrz. Jak wyglądały wybory Polaków w 2018 roku, pod względem kolorystyki mebli do salonu oraz posiadanych przez nie funkcji? Zajrzyj do najnowszego raportu przygotowanego przez Gala Collezione.

Trendy w salonie czyli jakie meble tapicerowane Polacy wybierali do swoich salonów w 2018 roku

Czytaj dalejCzytaj dalej

Zestaw wypoczynkowy 3 + 2 + 1 – moda czy wygoda?

21 lutego 2019

Co sprawia, że zestawy wypoczynkowe typu 3+2+1 spotykają się z tak dużym zainteresowaniem ze strony Polaków? W czym tkwi tajemnica sukcesu tego typu mebli i czym one się charakteryzują? Czy to tylko chwilowa moda, czy raczej trend, który zostanie z nami na dłużej? Przyjrzyjmy się bliżej kompletom do salonu typu 3+2+1.

Zestaw wypoczynkowy 3+2+1 Gala Collezione

Czytaj dalejCzytaj dalej

Sofa w barwach natury czyli zieleń w aranżacji wnętrz

27 listopada 2018

Zielony to barwa mocno związana z naturą. Symbolizuje jej piękno i harmonię. Uspokaja, koi zmysły, nadaje pomieszczeniom przytulności i elegancji. To kolor kojarzony z zamożnością, który doskonale wygląda zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Zakochaj się w zieleni i zaproś ją do swojego salonu!

Zielona sofa - jak łączyć zielony kolor we wnętrzach?

Czytaj dalejCzytaj dalej

Sofa na wysokich nóżkach – designerski trend w aranżacji

23 października 2018

Sofy i narożniki na wysokich nóżkach pojawiły się w polskich wnętrzach wraz z modą na wnętrza skandynawskie i zadomowiły się na stałe wraz ze wzrostem popularności nowoczesnego stylu loftowego. Sprawdź, jakie cechy charakterystyczne mają tego typu meble oraz co sprawia, że stały się tak modne wśród Polaków.

Sofa na wysokich nóżkach

Czytaj dalejCzytaj dalej

NOWY KATALOG – GALA COLLEZIONE KOLEKCJA 2019

4 października 2018

Nowy katalog mebli wypoczynkowych Gala Collezione to po raz kolejny dwuczęściowe wydawnictwo. W części inspiracyjnej znajdziesz mnóstwo podpowiedzi w zakresie aranżacji wnętrz. W części technicznej znajdziesz mnóstwo konkretów – wymiary, informacje o funkcjach, cechach charakterystycznych i funkcjach. Zapraszamy do lektury.

Katalog mebli wypoczynkowych Gala Collezione - kolekcja 2019

Czytaj dalejCzytaj dalej

Szezlong – relikt przeszłości czy elegancka nowoczesność?

11 maja 2018

Jego rodowód sięga siedemnastowiecznej Francji i jest prawdziwie arystokratyczny. Wywodzi swoją nazwę od francuskiego chaise longue. Był symbolem luksusu i elegancji, zachwycał bogatym wzornictwem i dekoracyjnymi zdobieniami. Wypoczywali na nich wyłącznie ludzie zamożni, bo tylko ich stać było na tak ekskluzywne meble. W kolejnych wiekach nieco o nim zapomniano. Powoli jednak moda na ten rodzaj mebla wypoczynkowego wraca. Czy szezlong sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz?

Czy warto kupić szezlong?

Czytaj dalejCzytaj dalej

Trendy 2018 w aranżacji wnętrz – czego się spodziewać w tym roku?

31 stycznia 2018

Był styl skandynawski w różnych wcieleniach – ciepłym, pastelowym i dark nordic. Był minimalizm i lekkość, były pastelowe róże i biel, były zielenie i motywy roślinne. Czym zaskoczy nas rok 2018? Jakie trendy aranżacyjne zdominują nasze polskie salony w najbliższych miesiącach?

Czytaj dalejCzytaj dalej
« Wróć do listy wszystkich artykułów

Tagi

© 2019 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design