© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Tag: Trendy w salonie

Archiwum

« Wróć do listy wszystkich artykułów

TRENDY W SALONIE CZYLI JAKIE FOTELE POLACY WYBIERALI W 2019 ROKU

9 marca 2020

Designerski i wyrafinowany kształt czy klasyczna, masywna linia? Neutralna kolorystyka czy odważne, nasycone odcienie? O tym, jakie fotele były popularne w 2019 roku przeczytasz w najnowszym raporcie „Trendy w salonie”, przygotowanym przez Gala Collezione. Dowiesz się, czy Polacy podążają za trendami, czy też są przywiązani do klasycznego wzornictwa.

Czytaj dalejCzytaj dalej

Trendy w salonie czyli jakie meble tapicerowane Polacy wybierali do swoich salonów w 2018 roku

20 marca 2019

Nasze upodobania i przyzwyczajenia w zakresie aranżacji mieszkań i domów, a w szczególności pokoju dziennego, zmieniają się z roku na rok. Oznacza to, że staliśmy się otwarci na nowe trendy i z radością czerpiemy inspiracje od projektantów wnętrz, stylistów i designerów, którzy proponują coraz to nowsze i świeższe podejście do urządzania wnętrz. Jak wyglądały wybory Polaków w 2018 roku, pod względem kolorystyki mebli do salonu oraz posiadanych przez nie funkcji? Zajrzyj do najnowszego raportu przygotowanego przez Gala Collezione.

Trendy w salonie czyli jakie meble tapicerowane Polacy wybierali do swoich salonów w 2018 roku

Czytaj dalejCzytaj dalej

Trendy w salonie czyli jakiego koloru meble tapicerowane Polacy wybierali w 2017 r.

7 marca 2018

Szary w różnych odcieniach – od jasnopopielatego, przez siwy, mysi, ciemnoszary aż po grafitowy – zdominował decyzje zakupowe Polaków w zakresie doboru koloru mebla wypoczynkowego do salonu. Beże i brązy stopniowo z roku na rok ustępują popularności innym barwom, na przykład czerni i bieli. Rośnie także zainteresowanie meblami białymi. Zapoznaj się z raportem „Trendy w salonie czyli jakiego koloru meble tapicerowane Polacy wybierali w 2017 roku” i zobacz, jak zmieniały się w ostatnich sezonach nasze kolorystyczne wybory i decyzje.

Trendy w salonie czyli jakiego koloru meble tapicerowane Polacy wybierali w 2017 roku

Czytaj dalejCzytaj dalej

Trendy w salonie 2016 czyli słów kilka o „anatomii i fizjonomii sofy” w salonie Polaka

17 marca 2017

Na co zwracają uwagę Polacy wybierając meble tapicerowane do salonu? Jakie funkcje uważają za konieczne i nieodzowne, a które są wygodną opcją, podnoszącą komfort wypoczynku? Między innymi na te pytania odpowiada raport „Trendy w salonie 2016 czyli jak wygląda i jakie ma funkcje sofa w salonie Polaka”. Zachęcamy do zapoznania się z treścią raportu.

Trendy w salonie 2016 czyli jakiego rodzaju funkcje wybierają Polacy w meblach tapiecerowanych

Czytaj dalejCzytaj dalej

Trendy w salonie czyli jakiego koloru meble tapicerowane Polacy wybierali w 2015 roku

15 marca 2016

Jak wyglądają nasze kolorystyczne wybory w zakresie aranżacji salonów? Które odcienie mebli są na topie, a które stają się stopniowo coraz mniej popularne? Czy jako Polacy jesteśmy gotowi na kolorystyczne eksperymentowanie z narożnikami, sofami i fotelami, czy też wolimy barwy bezpieczne i stonowane? Zapraszamy do zapoznania się z badaniem przeprowadzonym przez Gala Collezione.

Trendy w salonie - raport Gala Collezione na temat popularnych kolorów mebli tapicerowanych

Czytaj dalejCzytaj dalej
« Wróć do listy wszystkich artykułów

Tagi

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design