© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Tag: dodatki do salonu

Archiwum

« Wróć do listy wszystkich artykułów

Metamorfoza salonu czyli jak szybko zmienić aranżację za pomocą dodatków

18 grudnia 2017

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim salonie, odświeżyć jego aranżację, zbudować odmienny nastrój, ale dysponujesz ograniczonym czasem i budżetem, możesz to zrobić szybko i prosto bez konieczności przeprowadzania dużych remontów i inwestowania wielkich funduszy. Wystarczy kilka nowych dodatków, by aura pomieszczenia zmieniła się diametralnie. Oto kilka pomysłów na to, jak to zrobić.

Jak odmienić salon za pomocą dodatków?

Czytaj dalejCzytaj dalej

Jak stworzyć swój kącik relaksu? – podpowiedzi polskich blogerek

9 maja 2017

Designerski, dwukolorowy fotel Zing, komfortowy, rozkładany fotel Frida, nowoczesny „uszak” Neo – trzy różne fotele i trzy różne pomysły na urządzenie przytulnego kącika, w którym można z powodzeniem odprężyć się w pojedynkę i odpocząć od codziennego zgiełku. Zobaczcie, jak autorki blogów Kamperki.com, LadnaChata.pl oraz PannaOceanna.pl zaaranżowały swoją strefę solowego relaksu.

blogi wnęrzarskie o fotelach Gala Collezione

Czytaj dalejCzytaj dalej

Nowe dodatki do salonu – takie wzory tylko w Gala Collezione

14 grudnia 2016

Nie trzeba decydować się na „domowe rewolucje”, by odmienić klimat swojego salonu i wprowadzić do niego zupełnie nową stylistykę. Wystarczy sięgnąć po efektowne dodatki takie jak dekoracyjne poduszki oraz funkcjonalne pufy, by odświeżyć aranżację. Zobacz nowe wzory puf i poduszek (Doodle, Celeste, Gravity, Pastelowy Podmuch i Love Birds), dostępne tylko w Gala Collezione, zaprojektowane przez obiecujących, młodych, polskich projektantów.

Atrakcyjne dodatki do salonu marki Gala Collezione - poznaj pufy i poduszki Doodle, Gravity, Pastelowy Podmuch, Celeste, Love Birds

Czytaj dalejCzytaj dalej

Fotele oczami polskich blogerek

30 listopada 2016

Które modele foteli z „Twojej Strefy Relaksu” najbardziej podobają się polskim blogerkom, prowadzącym blogi o tematyce lifestylowej, wnętrzarskiej i parentingowej? Jak oceniają ich wygodę oraz w jakich aranżacjach widzą takie fotele, jak nowoczesny Zing, uszaty fotel Presto czy wygodny fotel Inari z funkcją relaksu? Poznajcie blogi MamaLoliPoli.pl, MyLittleHomeMyPassion.pl oraz LadyOfTheHouse.pl oraz zobaczcie, jak można urządzić przytulny kącik wypoczynkowy z fotelem w roli głównej.

Polskie blogi wnętrzarskie - Lady of the house, My little home my passion, Mama Loli Poli

Czytaj dalejCzytaj dalej

Fotel -Twoja osobista Strefa Relaksu

17 października 2016

Nowoczesne i klasyczne, smukłe i przysadziste, proste i ze sprytnymi rozwiązaniami zwiększającymi komfort wypoczynku, uszate, pikowane, bujane, obrotowe, jednokolorowe i wielobarwne – fotele mają wiele wcieleń i oblicz. Jedno jest pewne – fotel to mebel, który zapewni Ci pełnię zasłużonego odpoczynku i będzie doskonale uzupełniać aranżację każdego pomieszczenia. Kliknij i znajdź fotel idealny dla Ciebie.

Nowoczesne i wygodne fotele Gala Collezione - znajdź swój wymarzony model i stwórz Twoją Strefę Relaksu

Czytaj dalejCzytaj dalej
« Wróć do listy wszystkich artykułów

Tagi

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design