« Wróć do listy inspiracji

Wyciszenie w odcieniach natury

Fotele Monday na wizualizacji autorstwa Grabowska Architektura Wnętrz | Inspiracje Gala Collezione

Niezwykle przestronna przestrzeń sypialni, oprócz dużej garderoby, strefy sypialnianej, prywatnej łazienki, pomieściła również strefę wypoczynku. Niecodzienny metraż dużego, jasnego apartamentu pozwolił na swobodne zaaranżowanie miejsca do czytania, wyciszenia czy relaksu. Ponieważ całość wnętrz utrzymana jest w naturalnych barwach szarości i beży, w tej tonacji pojawiły się również meble wypoczynkowe. 

Wnętrze jest niezwykle jasne dzięki dużym oknom sięgającym od sufitu do samej podłogi. Ta duża ilość światła dodatkowo rozjaśnia przestrzeń, która dzięki beżowej, ciepłej tonacji czaruje przytulnością. Podkreślają ją dodatkowo elementy z naturalnego drewna o ciepłym wybarwieniu. Apartament zachęca do relaksu i wyciszenia. Spokojna kolorystyka pozwala ukoić zmysły, zebrać myśli i skupić się na swoich odczuciach. 

Zdjęcie Agnieszka Grabowska, architekt wnętrz
Agnieszka Grabowska, architekt wnętrz
Grabowska Architektura Wnętrz

Priorytetem dla mnie – jako osoby projektującej dla wymagającego Inwestora – jest proponowanie rozwiązań zarówno estetycznych, jak i najwyższej jakości. Całość ma za zadanie tworzyć spójną, wprawiającą w dobry nastrój całość.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.