« Wróć do listy inspiracji

Tu rządzi glamour!

Fotel Fido Gala Collezione na zdjęciu wnętrza domu blogerki Uli Michalak

Wnętrza w stylu glamour dobrze czują się w towarzystwie zdecydowanych barw. Dodatek elementów ze złota potęguje dodatkowo wrażenie luksusu. Tutaj złoto zastosowano w sposób nietypowy – malując złotą farbą sufit, a także stawiając na złote detale – nowoczesną złotą lampę sufitową, stolik ze szklanym blatem na złotej ramie oraz złote detale zdobiące pufy. Przy komponowaniu tego rodzaju aranżacji pamiętajmy jednak o zachowaniu umiaru, bo „nie wszystko złoto, co się świeci”.

W przypadku tego holu nadano mu zupełnie nową funkcję użytkową, organizując przytulny i gustowny kącik, mogący służyć zarówno jako miejsce do wypoczynku solo, jak też na przykład do wieczornego czytania bajek maluchom. Lektura ulubionych książek w takim miejscu na pewno będzie bardzo odprężająca.

 

 

Zdjęcie Ula Michalak, stylistka wnętrz, blogerka, pomysłodawczyni i ogranizator Meetblogin
Ula Michalak, stylistka wnętrz, blogerka, pomysłodawczyni i ogranizator Meetblogin
www.InteriorsDesignBlog.com

Złocista tapicerka fotela mieni się szlachetnie. Fido jest szalenie wygodny, mimo swojej dostojnej i eleganckiej formy. Zaprasza mnie co wieczór, a ja nie potrafię się mu oprzeć. Wyposażony dodatkowo w podnóżek nie ma konkurencji.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.