« Wróć do listy inspiracji

Trzy sofy w salonie

Aranżacja z sofami Monday autorstwa Magdaleny Nieczypor z pracowni Ojacie na Chacie | Inspiracje Gala Collezione

Sekret dobrze zaaranżowanego salonu to zapewnienie odpowiedniej ilości miejsca do wypoczynku dla wszystkich domowników. Sam narożnik czy sofa czasem nie wystarczają, bo wymagają dostawienia fotela, dodatkowych puf bądź kolejnego siedziska, szczególnie gdy w domu pojawią się goście. Rozwiązaniem może być stworzenie strefy wypoczynkowej z kilku dwu i trzyosobowych sof.

Czy takie rozwiązanie będzie eleganckie i praktyczne? Oczywiście – coraz częściej jest polecane przez znanych projektantów wnętrz, którzy wiedzą, że salon to miejsce spotkań i wypoczynku dla całej rodziny i ich przyjaciół. Coraz częściej proponują układy typu 3 + 2 + 1, zestawiane w różnych konfiguracjach. Trzy sofy w salonie dają znacznie większe pole do popisu, jeśli chodzi o kreowanie przestrzeni, w jakiej wspólnie spędzić czas może kilka osób. Do tego można sobie pozwolić na mieszanie stylów, gatunków oraz kolorów. Odpowiednio dobrane połączenie okazuje się niezwykle stylowe i przykuwa wiele uwagi na co dzień.

Zdjęcie Magdalena Nieczypor, architekt wnętrz
Magdalena Nieczypor, architekt wnętrz
Pracownia Projektowa Ojacie na Chacie

Sofy i fotele Monday pasują do nowoczesnych i jednocześnie przytulnych wnętrz. Szeroki wybór praktycznych tkanin był niewątpliwą zaletą we wnętrzu, w którym będą odpoczywali dorośli, ale także trójka dzieci. Fotele są świetnym uzupełnieniem sof, z którymi tworzą przytulne miejsce do spotkań i rozmów.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.