« Wróć do listy inspiracji

Skandynawia i eklektyzm w roli głównej

Fotel Forli na zdjęciu z realizacji wnętrza autorstwa Sandry Białkowskiej

Jak stworzyć nowoczesne wnętrze, które będzie pełne pozytywnej energii? Postaw na oryginalny mariaż stylu boho z odniesieniami do Skandynawii i eklektyzmu. Odważ się, by łączyć ze sobą wyraziste kolory ścian i kontrastujące obicia mebli. W ten sposób zyskasz różnorodną przestrzeń, która będzie żyć i cieszyć oko.

W tym pomieszczeniu głównym elementem przyciągającym wzrok jest miodowy fotel Forli, dla którego pełnym elegancji tłem jest szmaragdowa ściana w głębokim, szlachetnym odcieniu. Ten duet dopełniają pozostałe elementy aranżacji – biały stół i kredens, wiszące na ścianie grafiki w czarnych ramkach oraz mnóstwo żywych roślin doniczkowych, dzięki którym czuć ducha prawdziwej, nieskażonej natury. Parkiet z naturalnego drewna w jasnym kolorze dodaje salonowi optycznej przestronności, doskonale równoważąc ciemny odcień ściany.

Zdjęcie Sandra Białkowska, projektant wnętrz
Sandra Białkowska, projektant wnętrz
Dobry Układ

Żółty fotel Forli łączy w sobie nowoczesny design i przywiązanie do tradycyjnego wyglądu fotela z uszami. Wybraliśmy wspólnie z inwestorką wersję z drewnianymi nóżkami, by podkreślić nawiązania do stylu skandynawskiego.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.