« Wróć do listy inspiracji

Salon pełen przestrzeni

Narożnik Plaza w szarym obiciu w przestronnym salonie w domku jednorodzinnym

Dom to miejsce do wypoczynku, nasz prywatny azyl, ale również miejsce spotkań. Warto zainwestować w meble z ciekawymi funkcjami, np. możliwością regulacji zagłówków, funkcją spania lub segmentem z barkiem. Duży wypoczynkowy mebel modułowy – w zależności od konfiguracji – pomieści od kilku do kilkunastu osób. Jeśli więc masz dużą rodzinę i sporo miejsca w swoim domu, postaw na większe modele. Taki rozłożysty narożnik to gwarancja udanego relaksu w rodzinnym gronie! Już nie musisz martwić się, skąd wziąć dodatkowe fotele lub leżanki, wszyscy twoi bliscy zmieszczą się w jednym miejscu.

W tym salonie narożnik ustawiono w taki sposób, by w centrum pomieszczenia wydzielić wygodną przestrzeń do dziennego wypoczynku. Nad szarą, dużą sofą zawieszono designerski żyrandol w kształcie złotych okręgów, który przełamuje stonowany klimat wnętrza. Czarne meble, m.in. czarny stolik kawowy i czarna szafka RTV, a także czarne detale, takie jak wysoki, czarny kwietnik, czarne poduszki dekoracyjne, czarne plakaty w dużych ramach oraz czarne lampy sufitowe w części jadalnej, tworzą elegancki kontrast dla jasnych ścian oraz jasnej podłogi. 

Zdjęcie Magdalena Nieczypor, architekt wnętrz
Magdalena Nieczypor, architekt wnętrz
Pracownia Projektowa Ojacie na Chacie

Meble modułowe Gala Collezione Plaza dają wiele możliwości aranżacji. Największą ich zaletą jest modułowość – oznacza to, że możemy je wkomponować zarówno w duże, jak i mniejsze pomieszczenia. W dodatku możemy zmieniać nasz mebel, dokupując poszczególne segmenty – czasami konieczne jest przearanżowanie wnętrza do zmieniających się potrzeb użytkowników.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.