« Wróć do listy inspiracji

Przestronny salon dla dużej rodziny

Narożnik w kształcie litery L i sofa Plaza marki Gala Collezione w dużym salonie, z dwoma białymi stolikami i fotelem

Najważniejszym meblem w każdym dużym salonie są meble wypoczynkowe, które – w zależności od ich ustawienia – tworzą „wyspę” do wspólnego odpoczynku lub odpowiednio wydzielony kąt rekreacyjny. Aranżując salon dla dużej rodziny śmiało możesz zdecydować się na konfigurację zestawu wypoczynkowego z elementów wybranego systemu modułowego. Dzięki temu stworzysz „personalizowany” mebel, który pomieści nie tylko wszystkich mieszkańców domu, ale także dodatkowych gości.

Do nowoczesnych wnętrz, w którym królują stonowane barwy, możesz wybrać tkaninę obicia, która wtopi się w aranżację lub kontrastowy mocny kolor, nie zakłócając przy tym estetyki pomieszczenia. W tym salonie postawiono na stonowaną kolorystykę z palety szarości. Jest tutaj zarówno głęboki antracyt, jak grafit, popielaty i „sól z pieprzem”. W centrum ustawiono minimalistyczne stoliki z blatem z białego marmuru, które dodatkowo optycznie rozjaśniają przestrzeń. Dzięki dużym oknom sięgającym od sufitu do podłogi, do wnętrza wpada duża ilość światła dziennego.

Zdjęcie Magdalena Nieczypor, architekt wnętrz
Magdalena Nieczypor, architekt wnętrz
Pracownia Projektowa Ojacie na Chacie

Przestronne miejsce do rodzinnych spotkań wymaga odpowiedniej oprawy, zatem wybrałam tutaj system modułowy Gala Collezione Plaza. Elementy tego systemu są proste w formie, bardzo funkcjonalne i ponadczasowe. Polecam!


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.