« Wróć do listy inspiracji

Poobiedni relaks

Trzyosobowa sofa Ema marki Sweet Sit na wizualizacji wnętrza autorstwa biura Elegance of Taylors | Inspiracje Gala Collezione

Odpowiednio zaaranżowany salon w połączeniu z jadalnią i kuchnią będzie każdego dnia, niezależnie od pory roku i naszego nastroju, zapraszał do relaksu i napicia się kawy z pysznym deserem. Pokazane tu zestawienia kolorystyczne są gwarancją udanego wypoczynku i spokoju, którego tak bardzo potrzebujemy. Chłodny kamień nadaje przestrzeni elegancji i świetnie odnajduje się w towarzystwie ciepłej w odbiorze sofy i tapety.

Czarne detale wprowadzają element klasycznej elegancji, a jednocześnie – stanowią ciekawy kontrapunkt dla ciepłych beży i chłodnych szarości. Interesujący efekt dało także połączenie ażurowych, designerskich lamp sufitowych oraz prostych w kształcie punktów świetlnych zainstalowanych na czarnej, zamontowanej na suficie szynie. Dzięki temu cała powierzchnia pomieszczenia jest dobrze doświetlona, a kierunek padania światła można jeszcze dodatkowo regulować w zależności od potrzeb.  

 

Zdjęcie Filip i Agnieszka Tracz, architekci wnętrz
Filip i Agnieszka Tracz, architekci wnętrz
Elegance of Taylors - projektowanie wnętrz

W projekcie domu nad Marną musieliśmy sprytnie zagospodarować część dzienną tak, by funkcja jadalni i części wypoczynkowej spełniła swoje zadanie. Sofa Ema marki Sweet Sit bardzo nam to uprościła, jest niewielką sofą o bardzo uniwersalnej formie przez co, bez problemu wpisała się w klimat minimalizmu z nutą boho. Dodatkowym atutem jest możliwość wybrania jej rozmiaru i funkcja spania.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.