« Wróć do listy inspiracji

Modny kącik wypoczynkowy z fotelem na nóżkach

Szary fotel Dot II na drewnianych nóżkach, stojący między dwoma komodami

Weź przyjemność na poważnie i wybierając fotel do kącika wypoczynkowego zwróć uwagę zarówno na wygodę i funkcjonalność, jak też nowoczesną bryłę mebla, która będzie modna i na czasie bez względu na to, jakie trendy wnętrzarskie będą popularne w danym sezonie. Dobry design w salonie traktuj na równi z komfortem, zwłaszcza kiedy chodzi o wypoczynek po ciężkim dniu pracy.

Fotel na wysokich nóżkach przypomina nieco krzesło, dlatego jego ciekawa bryła z pewnością stanowić będzie ciekawy akcent dekoracyjny w salonie. Jest lżejszy wizualnie, łatwiej go przestawić niż fotel na obrotowej podstawie i w chwilach – gdy nie chcemy wykorzystywać go jako dodatkowe siedzisko – może „usunąć się nieco w cień”, stojąc pod ścianą lub w innym, wyznaczonym dla niego miejscu. 

Anna Urbaniak, influencerka
ann.living

Zależnie od potrzeb ten fotel zmienia swoją naturę w parę chwil i staje się idealnym miejscem dla miłośników czytania. Wygodny, estetycznie wykonany, pozwala zatopić się w lekturze, odłożyć ją w razie znudzenia, zdrzemnąć się i znów wrócić do czytania bez ruszania się z fotela. Jest uniwersalny i może stać w salonie, pokoju do pracy czy sypialni.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.