« Wróć do listy inspiracji

Jak urządzić salon w kolorze szarym i niebieskim?

Narożnik Fiorino marki Gala Collezione i fotel Voss ustawione przed ścianą z telewizorem. Za meblami stoją dwa duże kwietniki z zielonymi roślinami.

Salon szaro-niebieski będzie już na pierwszy rzut oka decydował o eleganckim charakterze aranżacji. Szarość, jako neutralny, achromatyczny odcień, doskonale sprawdzi się przede wszystkim jako neutralne tło do pozostałych elementów wyposażenia. Aby sprawić, by przestrzeń otwarta na kuchnię była bardziej przytulna, możemy wykorzystać w niej np. ciepłe odcienie drewna. Tutaj wykorzystano je w postaci blatu stołu osadzonego na czarnych, metalowych, industrialnych nogach, do stworzenia dużych kwietników stojących na metalowej ramie oraz drewnianych lameli na ścianie, które w efektowny sposób zostały zestawione z cementową okładziną. 

Okazałe kwietniki tworzą oryginalną granicę pomiędzy strefą dziennego wypoczynku a strefą jadalną. Efektowny żyrandol z kloszami w kształcie przezroczystych kul, przełamują industrialną atmosferę wnętrza, wprowadzając do niego nutkę stylu glamour. 

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.