« Wróć do listy inspiracji

Glamour w męskim wydaniu

Sofa Plaza na wizualizacji autorstwa architekt wnętrz Aliny Badory | Gala Collezione Inspiruje

To mieszkanie projektowane było dla pełnego energii, młodego mężczyzny, dlatego cała aranżacja utrzymana została w męskim klimacie. Co ciekawe, prezentuje ona bardzo efektowną wersję stylu glamour z mocnym męskim pierwiastkiem. Składają się na niego takie elementy, jak minimalizm w doborze mebli i dodatków, proste formy oraz ciemne, zdecydowane kolory, takie jak surowa szarość betonu oraz głęboka, butelkowa zieleń wygodnego zestawu wypoczynkowego. Barwy te przełamane zostały akcentami ze złota (bardzo nowoczesne, a zarazem designerskie lampy sufitowe) i czarnymi detalami (czarne oprawy oświetleniowe, czarny kominek, czarne stoliki kawowe i czarna zabudowa przedpokoju i aneksu kuchennego). Proste linie i proste kąty harmonijnie łączą się tu z obłymi kształtami (m.in. okrągłe blaty stolików, okrągły dywan, duża, łukowa lampa podłogowa z okrągłym abażurem), tworząc bardzo efektowną kombinację.

Strefę wypoczynkową tworzy sofa Plaza zakończona bokiem tylko z jednej strony oraz narożnik Plaza, ustawione w centralnej części salonu. Dzięki takiemu zabiegowi w pomieszczeniu jest dużo wolnej przestrzeni, w której łatwo jest zorganizować spotkania towarzyskie ze znajomymi oraz wygodnie odpocząć po pracy. 

Zdjęcie Alina Badora, architekt wnętrz
Alina Badora, architekt wnętrz
Alina Badora Projektowanie Wnętrz

Duży wybór tkanin, wygoda i świetna jakość – właśnie dlatego meble Gala Collezione pojawiają się w moich projektach. Cenię markę także za duży wybór kolorów obić.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.