« Wróć do listy inspiracji

Elegancka przestrzeń wypoczynkowa w odcieniach beżu

Fotele Monday na wizualizacji autorstwa Grabowska Architektura Wnętrz | Inspiracje Gala Collezione

Przestrzeń jasnej i wysokiej sypialni poza praktyczną i skłaniającą do wyciszenia strefą sypialną, wygodną garderobą oraz prywatną łazienką pozwala również na zaprojektowanie części wypoczynkowej przeznaczonej do wypicia porannej kawy lub czytania książek przed snem. W takim miejscu poranki i wieczory wprawią w dobry nastrój każdego domownika.

Projektowanie tego wnętrza było bardzo intuicyjne, Inwestor poprosił o spełnienie kilku szczegółów – jednym z nich była najwyższa jakość użytych elementów. Całość nieruchomości została utrzymana w stonowanej naturalnej palecie barw i materiałów, a użyte tkaniny miały wyciszać i zachęcać do odpoczynku. Komfortowe, miękkie fotele, owalne meble z naturalnego drewna zostały przełamane nieco kontrastowymi czarnymi lampami o nowoczesnej bryle i szklanych kloszach.

Zdjęcie Agnieszka Grabowska, architekt wnętrz
Agnieszka Grabowska, architekt wnętrz
Grabowska Architektura Wnętrz

Projektowanie wnętrz – poza kreatywnym twórczym procesem – ma dla mnie bardzo użytkowy wymiar. Ergonomia i jakość proponowanych przeze mnie rozwiązań są dla mnie ważne tak samo, jak walory estetyczne. Meble Gala Collezione często pojawiają się w moich projektach – cenię je za jakość i spore możliwości konfiguracji, co w połączeniu ze sprawdzoną trwałością pozwala mi je proponować wymagającym Inwestorom. W projekcie 150m2 apartamentu m.in. użyłam Foteli Monday – komfortowego modelu o nowoczesnej bryle.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.