« Wróć do listy inspiracji

Apartament w stylu modern classic

Szezlong Serena na wizualizacji autorstwa Adriany Kartuszewskiej Francesco Design | Inspiracje Gala Collezione

Zastosowana we wnętrzu czysta i uspokajająca biel, będąca symbolem niewinności i dająca poczucie nieograniczonej przestrzeni, niekoniecznie musi definiować pomieszczenie jako urządzone w stylu skandynawskim. Umiejętnie połączona z odpowiednio dobranymi detalami dekoracyjnymi, pozwala wyczarować także zupełnie inny klimat, w którym główną rolę odgrywa subtelna kombinacja koncepcji charakterystycznych zarówno dla stylu modern, jak i klasycznego.

W tym salonie króluje dostojny spokój oraz harmonia w zakresie form i kształtów. Wesoło tańczący w klasycznym kominku ogień pięknie koresponduje ze złotymi detalami, a proste, geometryczne linie są w doskonałej równowadze z elementami obłymi. Wszystko ma tutaj swoje miejsce, dopełniając całość. Subtelna sztukateria – dzięki temu, że wydziela wizualnie symetryczne powierzchnie na ścianie – potęguje wrażenie uporządkowania. Buduje także skojarzenia z klasycystycznymi miejskimi kamienicami oraz pałacowymi dworkami. 

Zdjęcie Arleta Kartuszewska, projektant wnętrz, CEO
Arleta Kartuszewska, projektant wnętrz, CEO
Francesco Design

Apartament w stylu modern classic dla pary o wysublimowanym guście z ukłonem w kierunku klasyki. Dominuje tutaj czystość w formie i kolorach, wyważona struktura oraz dynamiczność przestrzeni. Przy dostojnym kominku powstała stylowa strefa relaksu, którą tworzy szezlong Serena. Można na nim wygodnie wypocząć w pozycji półleżącej, obserwując uspokajający taniec płomieni.


Produkty użyte w tej inspiracji

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.