© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Salon Meblowy Marex Meble

Salon Meblowy Marex Meble

Salon Meblowy Marex Meble

ul. Sygietyńskiego 16
58-500 Jelenia Góra, Polska

Tel: 75 / 647 24 33

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00

Tu znajdziesz stoisko firmowe Gala Collezione

Szukasz pięknych, komfortowych i funkcjonalnych mebli wypoczynkowych do swojego salonu? Przyjdź do do Salonu Meblowego MAREX w Jeleniej Górze i odwiedź Stoisko Firmowe Gala CollezioneNa ekspozycji znajdziesz nowoczesne narożniki z funkcją spania, modne sofy i eleganckie fotele (zarówno marki Gala Collezione, jak i marki Sweet Sit), które pozwolą Ci stworzyć w swoim domu przytulny, wygodny i piękny wizualnie kącik wypoczynkowy dla całej Twojej rodziny. Meble możesz dowolnie zestawiać ze sobą, tworząc unikalne zestawy wypoczynkowe, zachwycające designem i funkcjonalnością.

Salon Meblowy MAREX to przestronny, nowocześnie urządzony sklep, zlokalizowany w Jeleniej Górze w dzielnicy Zabobrze. Na dwóch poziomach wyeksponowane zostały rozmaite kolekcje mebli do różnych pomieszczeń – począwszy od pokoju dziennego, poprzez sypialnię, jadalnię, po pokoje dziecięce i młodzieżowe. W tym sklepie meblowym możesz liczyć zarówno na mnóstwo ciekawych inspiracji w zakresie urządzania wnętrz, jak też opiekę i fachowe doradztwo sprzedawców, którzy pomogą Ci wybrać meble najlepiej pasujące do Twoich aranżacyjnych planów. Uzyskasz podpowiedzi w zakresie doboru materiału obiciowego (meblowa skóra naturalna lub tkanina), obejrzysz wzorniki tkanin, skór i wybarwienia drewna, przetestujesz sofy i narożniki na własnej skórze.

Przyjdź, zobacz, usiądź i zakochaj się w meblach Gala Collezione.

Promocja

Ekspozycje w salonie Salon Meblowy Marex Meble, Jelenia Góra

Formularz kontaktowy

captcha

*Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych, przedstawionymi w Polityce Prywatności

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design